Heategevuslik oksjon x Rasmus Peetson


Meil on rõõm teatada, et 4. juulil toimuvale heategevuslikule mängule on oma panuse andnud Eesti A-koondise mängumees Rasmus Peetson!


NB! Oksjon toimub FCI Levadia Instagrammis! Kogu oksjonitulu läheb Minu Unistuste Päeva heategevusfondile, aitamaks raskelt ja krooniliselt haigete laste unistusi! Oksjoni tulu läheb 100% ulatuses heategevuseks.

Rasmus Peetson: “Mul on hea meel, et klubi on võtnud Tallinna derbi jaoks koostööpartneriks Minu Unistuste Päeva, kelle tegevus aitab paljusid abivajavaid raskelt haigeid lapsi. Otsustasin annetada oma Eesti koondise mängusärgi heategevuslikule oksjonile, millega mängisin Euroopa Meistrivõistluste kohtumises. Kohtume 4. juulil Arenal!”

Soovid Rasmus Peetsoni autogrammiga Eesti koondise mängusärki? Nüüd on Sinu võimalus! Jäta Instagrammi postituse alla oma hinnapakkumine ja juhul, kui see on 4. juuli kohtumise esimese poolaja lõpuks kõige kõrgem, kuulub oksjonil olev ese just Sulle!

Piletid mängule leiad Piletitaskust – 50% piletitulust läheb Minu Unistuste Päeva fondile.

Tule teeme head kõik koos ning aitame lastel täita nende suuremad ja pisikesed unistused! Kohtume 4. juulil kell 19:00 A. Le Coq Arenal!

‭+372 520 8686 ‬
‭+372 568 43537‬

Mängime koos, võidame koos!
Registreeri oma laps FCI Levadiasse
ja süüdake nende kirg jalgpalli vastu!