FCI Levadiaga liitub Girona U19 meeskonna kapten

FCI Levadia ja endine Girona U19 meeskonna kapten Mousta Bah lõid käed. Guineast pärit 18–aastane ründaja hakkab kandma mängusärki numbriga 8.

Mousta saabus Eesti 1. juulil ning esimese trenni tegi kaasa juba kohe järgmisel päeval. Mehe näost oli näha, et ta on klubiga liitumise üle väga õnnelik ja ootab uusi väljakutseid. 

“Ma olen väga õnnelik ja põnevil, et alustada seda uut etappi. Ootan põnevusega, et mängida ja fännidele palju rõõmu pakkuda. Olen tänulik võimaluse eest ja olen kindel, et saavutame oma eesmärgid, võidame liiga ja läbime Konverentsiliiga eelringid,” sõnas uus mängumees. 

“Meil on hea meel, et oleme leidnud endale järjekordse perspektiivika ja tahtmist täis noormängija Hispaania suurklubist! Pakume omalt poolt kõik, et mängijal oleks võimalik sulanduda ning areneda meie keskkonnas. Tere tulemast klubisse, Mousta!” ütles Andrei Leškin.
Võimalik, et näeme uut mängumeest juba 4. juulil A. Le Coq Arenal, kui võõrustame Tallinna derbis FC Florat. Tuletame meelde, et sellel derbil tehakse suur heategu – 50% piletitulust ning 100% oksjonitulust läheb heategevuseks Minu Unistuste Päeva fondile. Piletid leiad SIIT. Kõik mängule ja teeme üheskoos head!

‭+372 520 8686 ‬
‭+372 568 43537‬

Mängime koos, võidame koos!
Registreeri oma laps FCI Levadiasse
ja süüdake nende kirg jalgpalli vastu!