Brasiilia ikoon Hulk saatis oma autogrammiga särgi Levadia heategevuslikule oksjonile

FCI Levadia kohtub 4. juulil A. Le Coq Arenal kell 19:00 Premium liiga raames FC Floraga. Levadia teeb sellest mängust heategevusliku kohtumise, kus 50% piletitulust läheb Minu Unistuste Päevale, kellega koostöös seda mängupäeva korraldatakse. Piletid müügil Piletitaskus.

Lisaks piletitulule tuleb ka vinge oksjon, millest KOGU tulu läheb Minu Unistuste Päeva fondile. Oksjon toimub FCI Levadia Facebooki keskkonnas ning kestab kuni 4. juulil toimuva kohtumise esimese poolaja lõpuvileni. Oma pakkumise saab teha FCI Levadia Facebooki postituste all – iga eseme kohta tuleb eraldi postitus.

Esimeseks esemeks oli tuntud muusiku nublu originaalsed prillid ja isiklik  autogrammiga Levadia võistlussärk.

Teiseks esemeks on Brasiilia vutilegendi Hulki originaalne võistlussärk koos auotgrammiga ning videotervitusega.

“Tere sõbrad Eestist! Kuidas läheb? Ma saadan just selle särgi tulevaseks derbiks, mis läheb heategevuseks! Levadia, palju edu, jumal õnnistagu!” Ütles Hulk oma videotervituses.

FCI Levadia kogukonnajuht Lauri Välja: “Kutsun kõiki inimesi kohtumisele, et teha koos head ja koguda võimalikult suur summa annetuseks heategevusfondile. Olen kindel, et tuleb suurejooneline ja atmosfäärne kogupereüritus, kuhu on oodatud absoluutselt kõik. Saa osa heategevuslikust jalgpallikohtumisest, kus aitame üheskoos Eesti lapsi. Kohtume 4. juulil A. Le Coq Arenal!”

Tee oma pakkumine SIIT ning aitame üheskoos abivajajaid. Kui oksjonil osaleda ei taha, aga tahad siiski oma õla alla panna – tule mängule ning 50% piletitulust läheb heategevuseks.

Leave a comment

‭+372 520 8686 ‬
‭+372 568 43537‬

Mängime koos, võidame koos!
Registreeri oma laps FCI Levadiasse
ja süüdake nende kirg jalgpalli vastu!