Levadia poolkaitsja siirdub Slovakkiasse, kus teda ootab ees tuttav treener

FCI Levadia poolakitsja Nikita Vassiljev (20) liitub aastase laenulepingu alusel STK 1914 Samoriniga, mille peatreeneriks on endine FCI Levadia peatreener Vladimir Vassiljev.

Nikita Vassiljev tuli sellel aastal Levadiaga Eesti karikavõitjaks ning on sellel hooajal mänginud nii esindusmeeskonna kui ka U21 võistkonna eest. Sellel hooajal on Nikita esindusvõistkonna eest Premium liigas saanud kirja kuus mängu ja ühe väravasöödu, U21 esindas ta kaheksal korral lüües ka ühe värava.

STK 1914 Samorin loodi 110 aastat tagasi nagu nimest võib järeldada. Hetkel mängib klubi Slovakkia Esiliigas ning sellel hooajal jäid nad 16 võistkonna osalusel 11. kohale.

“Olen tänulik kõikidele mängijatele, treeneritele, kogu staffile, kes olid need 3 aastat koos minuga. Nüüd on järgmine etapp minu elus ning ei tea, mis juhtub selle aasta jooksul – kas ma jään sinna või tulen tagasi. Levadia võttis mind minu teekonna alguses soojalt vastu, mille eest olen väga tänulik. Fännid, teile ka suur tänu toetuse eest. Soovin, et Levadia tooks Premium liiga tiitli tagasi koju ja jõuaks Euroopas võimalikult kaugele. Vamos Levadia!” Ütles Nikita Vassiljev.

FCI Levadia tänab Nikita Vassiljevit tema antud panuse eest ning soovib mängijale uues keskkonnas palju edu ja õnnestumisi!

Kaanefoto: Katariina Peetson/jalgpalle.ee

‭+372 520 8686 ‬
‭+372 568 43537‬

Mängime koos, võidame koos!
Registreeri oma laps FCI Levadiasse
ja süüdake nende kirg jalgpalli vastu!