FCI Levadia fitness-treener siirdus Saudi Araabiasse

FCI Levadia esindusmeeskonna fitness-treener Andres Ibarra Xavier siirdus Saudi Araabia klubi Al-Ittihadi ridadesse, kuhu läks varem ka Levadia noortetööjuht Alex Piache.

Andres Ibarra Xavier liitus FCI Levadia treenerite meeskonnaga 2022. aasta jaanuaris. Selle aja jooksul on klubi võitnud ka ühe karika ning kindlasti oli Xavi panus sellele väga suur. Sellel hooajal ollakse kindlalt tiitlit jahtimas ning juhitakse liigat suisa 15 punktiga.

FCI Levadial on hea meel teatada, et Xavi teeb Levadiast suure sammu karjääris edasi ning jätkab oma head tööd Saudi Araabias, kus teda on ootamas ka juba tuttav Alex Piache, kes varem oli FCI Levadia noortetööjuht. Alex lahkus Levadiast suve hakul ning nüüd on suurt sammu tegemas ka Xavier.

“See aeg on käes, kus pean ütlema Levadia perele head aega! Tahan tänada kõiki klubiga soetud inimesi: kontorit, treenereid ja mängijaid, tänu kellele oli see koostöö võimalik. Suur-suur tänu läheb eraldi Currole ja Sotole, kes andsid mulle võimaluse töötada ja areneda koos nendega. Suured tänusoovid Ain, Dima, Gurcga, Nupe, Pavlov, George, Max ja Andrei!” sõnas Xavi.

“Oli imeline aeg töötada Levadias. Mul jäävad siia maha sõbrad ja vägevad professionaalid. Me võitsime karika ja ma sain kogeda Euroopa jalgpalli. Olen veendunud ,et meeskond on valmis võitma liiga ja kvalifitseeruda Konverentsiliiga põhiturniirile, aitäh!” Lisas Andres Ibarra Xavier.

Xavi on meeldiv inimene, kellega koos töötada ning suurepärane professionaal. FCI Levadia soovib omalt poolt Xavile tulevikuks ainult palju edu ning et see kirg jalgpalli vastu ei kustuks! Muchas gracias Xavi y mucha suerte!

‭+372 520 8686 ‬
‭+372 568 43537‬

Mängime koos, võidame koos!
Registreeri oma laps FCI Levadiasse
ja süüdake nende kirg jalgpalli vastu!