SUURE MÄNGU OOTUSES: FCI Levadia võõrustab Paide Linnameeskonda

FCI Levadia kogukond ning Eesti jalgpallifännid on suure mängu ootuses. FCI Levadia võõrustab Sportland Arenal 1. mail kell 14:30 Paide Linnameeskonda.

FCI Levadia võõrustab Kevadpühal, 1. mail, kui paljudel on koolidest ning töö juures vaba päev, Paide Linnameeskonda. Lubame, et seekord on tõesti viimane kodumäng Sportland arenal enne A. Le Coq Arenale kolimist. Oodata on rohkelt rahvast (nagu eelmine kord) – ära jää sellest kogumusest ilma ning soeta sooduspilet eelmüügist juba täna, muidugi Piletitaskust.

FCI Levadia on juba sellel hooajal korra Paidet võõrustanud ning siis oli täismaja. Seekordne plaan:  sama staadion, sama vastane ja sama vinge atmosfäär! Premium liiga 4. voorus alistasid Rohevalged 1154 pealise publiku ees Mavretici ja Fomba väravatest Järvamaa Rüütlid 2:0. Kuidas läheb aga 1. mail?  Tule staadionile, naudi Eesti tippvutti ja saad oma küsimustele vastused.

Tegemist on Premium liiga 21. vooruga, mis mängitakse euromängude tõttu ette ära. Põhjusel, et FCI Levadia saaks eurosarjas osaledes keskenduda vaid eurosarjale ning sama ka Paidega, kui nad sinna kvalifitseeruvad Eesti karika kaudu. Neil on vaja see karikas ise võita või loota, et Levadia seda teeks, et tagada Premium liiga eelmise hooaja 4. kohana viimasena pääse Konverentsiliiga 1. eelringis.

Hetkel on Premium liiga tabeliseis Levadiat igati soosiv. Enne 1. mai kohtumist on mõlemad klubid mänginud üheksa kohtumist. Levadia on saanud kirja kaheksa võitu ja ühe viigi ning Paide on saanud kirja viis võitu, kolm kaotust ja ühe viigi. FCI Levadia näitajad on Premium liiga parimad, nii ründeosakonna kui ka kaitse omad. Ise on löödud 29 väravat ja endale on lastud lüüa vaid kolm. Paide näitajad on aga see-eest teistsugused – 16 löödud ja 10 lastud väravat. Levadia asub kindlalt 1. kohal ja Paide LM 3. kohal.

Eelmises voorus alistas Levadia Tartu Tammeka võõrsil kindlalt 3:0 ning kindlustas eduseisu teiste järel veelgi. Levadia on kogunud 25 punkti ning lähimat konkurenti, Nõmme Kaljut, edestatakse kaheksa punktiga (Kaljul üks mäng varuks) ning Paidet suisa üheksa punktiga.

Rohkem infot meie Facebooki ürituse alt.

FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner