Levadia esindusvõistkond alustas hooajaks ettevalmistust

Eile alustas meeskond küll esimese trenniga, kuid see oli jõusaalis – täna tehti esimene trenn palliga. Nüüd hakkab tõsine töö pihta, et oma eesmärkide poole püüelda.

Meeskonna nimekiri, kes alustas hooajaks ettevalmistust:

Bourama Fomba, Heitor, Til Mavretic, Mollo Bessala, Joao Pedro (liitub nädala teises pooles), TRIALIST 1, TRIALIST 2, Brent Lepistu (taastub vigastusest), Michael Schjönning-Larsen, Aleksander Filatov, Henri Järvelaid (treenib eraldi, taastub vigastusest), Oliver Ani, Ioan Yakovlev, Aleksandr Zakarliuka, Murad Velijev, Robert Kirss, Maksimilian Skvortsov, Artur Sakarias, Dmitri Pjatajev, Romeo Aan. Koondise juures alustas ettevalmistust Rasmus Peetson, Edgar Tur, Ken Kallaste, Karl Andre Vallner, Nikita Vassiljev, Mark Oliver Roosnupp ning Mihkel Ainsalu. Koondise juures olevad mängumehed liituvad teistega järgmisel nädalal.

“Kuna me ei võitnud eelmisel hooajal Premium liigat, siis on normaalne, et oleme sel hooajal rohkem motiveeritud. Samas arvan, et sel hooajal on veel keerulisem võita, sest on ka Flora, Paide ja Kalju, kes tahavad võita. Peame eelmise hooajaga võrreldes edasi arenema. Minu jaoks on hea, et olen nende mängijatega aasta aega juba olnud,” sõnas Torres Soccernet.ee-le.

Levadia ei osale Liivimaa Taliliigas, vaid siirdub veebruari alguses kaheks nädalaks Valenciasse treeninglaagrisse, mille käigus minnakse vastamisi Hispaania meeskondadega. “Praeguse seisuga mängime Levante, Valencia ja Villarrealiga,” loetles Torres mõned meeskonnad Soccernet.ee ajakirjanikule.

Küsimusele, kas Levadia mängib La Liga meeskondadega, vastas peatreener: “Ma ei tea. See on nende otsus, kas nad kasutavad esindus- või duubelmeeskonna mängijad. Meie jaoks on need mängud igal juhul heaks ettevalmistuseks.”

Curro Torres FCI Levadia esimeses palliga trennis. Foto: FCI Levadia

Leave a comment

‭+372 520 8686 ‬
‭+372 568 43537‬

Mängime koos, võidame koos!
Registreeri oma laps FCI Levadiasse
ja süüdake nende kirg jalgpalli vastu!