FCI Levadia lisas Paides omale Premium liigasse järjekordsed 3 punkti

Paide LM ja FCI Levadia kohtusid 29. mail Paide linnastaadionil, kus peeti ära Premium liiga 13. voor. FCI Levadia pistis kotti järjekordsed kolm punkti ning Vallner sai kirja veel ühe nullimängu. 

Paide Linnameeskond võõrustas FCI Levadiat 29. mail kell 19:00 Paide Linnastaadionil – mängu ohustas äikese torm, kuid staadioni kohale see kordagi ei jõudnud ning tõi kaasa ainult kohatised tuulepuhangud, jahedamat õhku ning paar veepiiska. FCI Levadia väljus mängust 1:0 võitjatena ning hakkasid kodu poole sõitma kolme punkti võrra rikkamana. Lisaks sai Vallner kirja järjekordse nullimängu, mis on tema kümnes 15 mängu jooksul. Võiduvärava lõi 54. mänguminutil Richie Musaba, kes rammis palli väravasse. 

Paide alustas mängu väga tormiliselt ja jõuliselt, kuid sihik oli ebatäpne või jäi ette Levadia väravavaht Karl Andre Vallner. Paide sai mitmel korral ohtlikult löögile värava ees, kuid alatihti läksid löögid väravast mööda. FCI Levadial tekkis paar head momenti nurgalöökidest, kuid Fomba virutas ühe löögi mööda ning Peetson suunas peaga kaks lööki väravast üle. Vaheajale mindi 0:0 seisult. 

Vaheajal tegi Curro Torres vahetused, kui Frank Liivaku asemel tuli mängu Richie Musaba, kes liikus ründaja alla ning seal kohal olev Joao Pedro läks paremasse äärde. Lisaks vahetati välja Bourama Fomba, kelle asemele tuli Heitor. Tuleb öelda, et teist mängu järjest pani Levadia peatreener Curro vahetustega vaheajal täppi – vahetusmängija Musaba lõi üheksa minuti pärast 1:0 võiduvärava. 

FCI Levadia jaoks oli tegemist suurepärase vooruga, sest lähim jälitaja Nõmme Kalju viigistas 1:1 Nõmme Unitediga ning Rohesärgid ise alistasid Paide Linnameeskonna. Ainukese võistkonnana lisaks Levadiale teenis TOP4 satsist võidu veel FC Flora, kes alistas Tallinna Kalevi 3:2 – selle tulemuse tõttu langes Paide suisa neljandaks. 

FCI Levadiat ootab laupäeval ees juba uus mäng, kui Lastekaitsepäeval, 1. juunil võõrustatakse FC Kuressaaret. Mängu avavile kõlab kell 19:00 ning sissepääs on kõikidele kuni 18-aastastele lastele (18 k.a) TASUTA. Piletid on müügil Piletitasku veebilehel ning rohkem infot mängu kohta FCI Levadia Facebooki ürituse all. 

Kaanefoto: Liisi Troska/jalgpall.ee

FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner