LASTEKAITSEPÄEV: FCI Levadia võõrustab FC Kuressaaret – kõikidele lastele sissepääs tasuta!

FCI Levadia võõrustab lastekaitsepäeval, 1. juunil A. Le Coq Arenal FC Kuressaaret. Kohtumise avavile kõlab kell 19:00 ning piletid on müügil Piletitaskus – kõikidele kuni 18-aastastele (kaasa arvatud) sissepääs tasuta.

Rahvusvaheline lastekaitsepäev on 1. juunil tähistatav tähtpäev, millega juhitakse tähelepanu laste kaitsmise tähtsusele. FCI Levadia omalt poolt avab oma kodumängu väravad kõikidele kuni 18-aastastele (kaasa arvatud) inimestele – sissepääs on TASUTA. FCI Levadia tuleb mängule väga positiivsete emotsioonidega, sest Paide LM alistati kaks mängu järjest, esmalt karika finaalis ning Premium liigas nädala sees. Kuressaare aga tuleb natukene kehvemate emotsioonidega, kuna 2:0 eduseis Pärnu vastu mängiti 2:2 viigiseisuks.

FCI Levadia peatreener Curro Torres enne homset mängu: “Viimane mäng enne koondisepausi, mistõttu soovime pausile minna hea tundega. Kuressaare on hooaja jooksul palju arenenud ja peame tegema hea esituse, et neid võita.”

Ääreründaja Frank Liivak: “Kuressaare on tõestanud end kui ohtliku vastasena kõikidele tiimidele. Peame olema 100% keskendunud esimest vilest lõpuvileni. Kutsun kõiki laupäeval staadionile kaasa elama, et teie abiga saaksime 3 punkti Tallinnasse jätta.”

FC Kuressaare on saanud viimasest viiest mängust kolm viiki ning kaks kaotust – kaotused on tulnud Kalju ja FC Flora vastu. Viiki mängiti Vapruse, Tammeka ja Nõmme Unitediga. FCI Levadia on saanud hea rütmi kätte ning viimasest viiest mängust kolm võitu ja kaks viiki – viigid Kalju ja Kaleviga. Võidud saadi kaks korda Paide Linnameeskonna vastu ning Pärnu Vapruse vastu.

Mängu kohta saab rohkem infot FCI Levadia Facebooki ürituse alt ning piletid on saadaval Piletitaskus. Tuletame meelde, et kuni 18-aastastele on sissepääs tasuta.

Leave a comment

‭+372 520 8686 ‬
‭+372 568 43537‬

Mängime koos, võidame koos!
Registreeri oma laps FCI Levadiasse
ja süüdake nende kirg jalgpalli vastu!