FCI Levadia võitis Nõmme Kaljut

FCI Levadia võitis Premium liiga 14.vooru kohtumises Sportland Arenal Nõmme Kaljut 1:0. Kohtumise ainukese värava lõi 50. minutil brasiillane Liliu.

Telemängu parimaks valiti meie kaitsja Maximiliano Uggé.

“Esimesel poolajal tekitasime väga palju võimalusi ja ma arvan, et tuul aitas ka täna natuke mõlemat meeskonda. Teine poolaeg oligi sellepärast võrdne, et tuul oli meie vastu, aga samas näitasime head taset kaitses. Esimese poolajaga oleme väga rahul,” lausus Vladimir Vassiljev ETV2-le antud intervjuus.

FCI Levadia keskkaitsja Maximiliano Uggé: “Muidugi olen õnnelik. Kui võidad, hoiad taga null ja liigud meistritiitli kursil, siis oleme väga õnnelikud. Täna oli väga oluline mäng, sest Kalju on väga hea vastane, väga tugev vastane, kes võitleb meiega meistritiitli nimel. Oleme väga õnnelikud.”

Ta lisas: “Kui mängid meeskonna vastu, kes võitleb samuti meistritiitli eest, siis see on keeruline mäng. Võib-olla muutis selle meie jaoks keeruliseks see, et mängisime eelmise mängu pärismurul ja täna kunstmurul, aga oleme professionaalid ja meil on tugev meeskond. See ei tohi meid mõjutada.”

FCI Levadia järgmine kohtumine ootab ees tuleval teisipäeval (24.05), kui peame taas Sportland Arenal mängima. Teisipäeval tuleb vastu TJK Legion. Kohtumine Sportland algab 18:00.

FCI Levadia järgmine kodumäng A.Le Coq Arenal on meie põhiliste rivaalide FC Flora vastu. 29. Mail algab kohtumine 17:15. Üritus Facebookis: https://fb.me/e/1V7YrqprU

Protokoll:

18. mail kell 19.30 Sportland Arenal

Nõmme Kalju FC – Tallinna FCI Levadia 0:1 (0:0)
50. Liliu

Väravasöödud: 50. Robert Kirss
Hoiatused: 43. Giannis Tsivelekidis, 49. Yohan Mannone, 60. Igor Subbotin, 79. Argo Arbeiter (spordidirektor) – 25. Liliu, 56. Robert Kirss, 71. Karl Andre Vallner
Mänguolud: +13, vahelduva pilvisusega tuuline ilm, kunstmuru väga heas seisukorras
Pealtvaatajaid: 328
Peakohtunik: Juri Frischer
Abikohtunikud: Veiko Mõtsnik, Silver Sepp
Neljas kohtunik: Martti Pukk

Kalju: Henri Perk, Trevor Elhi, Giannis Tsivelekidis, Yohan Mannone, Mihhail Babitšev, Andri Markovitš (84. Maksim Gussev), German Šlein (74. Henri Järvelaid), Igor Subbotin, Kaspar Paur, Welves (55. Pavel Marin), Aleksandr Volkov.
Varus: Marko Meerits, Artur Šarnin, Maksim Gussev, Alex Matthias Tamm, Henri Järvelaid, Stanislav Tsõmbaljuk, Pavel Marin.

FCI Levadia: Karl Andre Vallner, Milan Mitrovic, Rasmus Peetson, Maximiliano Ugge, Brent Lepistu, Marko Putincanin, Artur Pikk (85. Maksim Podholjuzin), Ernest Agyiri (74. Frank Liivak), Zakaria Beglarišvili (74. Ilja Antonov), Bogdan Vaštšuk (46. Robert Kirss), Liliu (65. Mark Oliver Roosnupp).
Varus: Artur Kotenko, Frank Liivak, Mark Oliver Roosnupp, Markus Jürgenson, Robert Kirss, Murad Velijev, Maksim Podholjuzin, Nikita Vassiljev, Ilja Antonov.

FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner