FCI Levadia sõlmis lepingu Mihkel Ainsaluga

FCI Levadiaga sõlmis lepingu Eesti koondise poolkaitsja Mihkel Ainsaluga (sünd. 08.03.1996).

“Tunne on hea, et saab tagasi jalgpalli juurde pärast kõiki neid seiklusi, mis viimase nädala jooksul juhtusid. Olen positiivselt üllatunud nähes, millised tingimused on FCI Levadia meeskonna jaoks loodud. Minu agent oli pikalt klubi presidendi Viktor Levadaga suhtluses ning tagasi Eestisse jõudes lahenes asi kiirelt ja jõudsime koos ühisele arusaamale, kuidas ja mismoodi edasi liikuda,” ütles Ainsalu.

“Praegu on tähtis kiiresti meeskonda sulanduda, süsteemist aru saada ja mänguminuteid koguma hakata. Kõige tähtsam on meeskonna edu ja olen kindel, et kui meeskonnal läheb hästi, siis läheb ka minul hästi. Meeskond on mulle hästi tuttav, tunnen paljusid mängijaid pikka aega, olles nendega koos mänginud või erinevates võistkondades väljakut jaganud,” lisas FCI Levadia uus poolkaitsja

“Loodan, et publik leiab tee staadionile ja tuleb meid igas kohtumises toetama! Meie kui mängijate jaoks on see lustlikum ja emotsionaalsem kui publik omadele kaasa elab. Seda paremat mängu suudame mängijatena pakkuda,” lõpetas Ainsalu.

Mihkel Ainsalu hakkab FCI Levadias kandma mängusärki numbriga 36.

“Meil on hea meel, et saime oma ridadesse järjekordse kvaliteetse täienduse. Soovin Mihklile palju edu ja kordaminekuid FCI Levadias,” sõnas spordidirektor Tarmo Kink.

Mihkel Ainsalu on eelnevalt mänginud Nõmme Kalju FC, FC Flora, PFC Lvivi, FC Helsingöri ja TJK Legioni ridades.

Ainsalu arvel on Premium Liigas 152 kohtumist ja 22 väravat. Eesti A-koondise eest on Mihkel käinud väljakul 13 kohtumises.

Foto: Katariina Peetson/FCI Levadia

FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner