Tunne meid: Teet Pajo

Tutvustame teile järgmist FC Levadia Jalgpallikooli treenerit Teet Pajo, kelle juhendada on 2007 ja 2012 rohelised võistkonnad. Esitasime Teedule 10 küsimust ja palusime talt kümmet vastust. Küsimused ja vastused on siin:

Kuidas jõudsid Levadiasse? Minu poeg hakkas käima FC Levadia trennis kus treeneriteks olid Martin Aule ja Mati Pari. Kuna vahest juhtus nii, et treener ei saanud tulla trenni – “Force majore” tuli minul trenn läbi viia.Õnneks olin ka ise 10 aastat jalgpalli mänginud nii, et tundmatus kohas vettehüpe see päris ei olnud. Üks asi viis teiseni ja ühel heal päeval kutsus Mati Pari mind Levadiasse tööle.

Esimene töökoht üldse? Mööblitisler Pärnus. Tegime igasugu köögimööblit ja baarilette eritellimustel.

Lemmikmängija maailmas? Andrés Iniesta, Luka Modrič ja Kevin De Brune.

Naljakas seik, mida teised Sinust ei tea? Olin vist 10-aastane kui osalesin kodukohas (Läänemaal) jalgrattakrossis oma kokkupandava rattaga mis oli väga raske. Teisel ringil tundsin et enam ei jõua ja sõitsin metsavahelt koju .Õhtul tuli minu kaksikvend koju 3.nda koha medali ja diplomiga mille mina olin võitnud! See medal on mul siiani alles! 🙂

Kõige meeldejäävam hetk seni Levadias?  Stoke City ja FC Levadia ühine suvelaager 2015 a. Käärikul. Usun, et see jäi meelde ka Stoke City treeneritele.

Lapsepõlve unistuste töökoht? Veoautojuhiks tahtsin saada. Ei tea miks aga tundus põnev. Tagantjärele mõeldes ega see rekkamehe amet mingi meelakkumine ei ole kogu aeg rooli taga ja kodus saab vähe olla.

Hommiku või õhtu inimene? Vastavalt oludele, mõlemad sobivad.

Milliseid spordialasid peale jalgpalli meeldib harrastada? Ratta ja rulluiskudega meeldib sõita.

Millised on Sinu soovitused noorele jalgpallurile kes soovib saada proffiks? Tänapäeva tippjalgpall on füüsiliselt ja vaimselt väga kurnav. Nii et soovitan hoolitseda oma keha (toitumine, uni) ja vaimu (Mind Coach) eest.

Sinu elu moto? Kui teed midagi tee südamega!

FOTOL: Teet Pajo

‭+372 520 8686 ‬
‭+372 568 43537‬

Mängime koos, võidame koos!
Registreeri oma laps FCI Levadiasse
ja süüdake nende kirg jalgpalli vastu!