Stojkovic ja Mavretic kutsuvad kõiki pühapäeval staadionile: “Näitame, et jalgpall on maailma parim spordiala!”

Juba sel pühapäeval kell 19:30 võõrustab FCI Levadia A. Le Coq Arenal Nõmme Kaljut. Mängueelsel pressikonverentsil rääkisid eelseisvast kohtumisest peatreeneri kohusetäitja Ivan Stojkovic ja poolkaitsja Til Mavretic.

Juuli alguses esindusmeeskonna etteotsa määratud Stojkovic leidis, et Nõmme Kalju näol on tegu väga kvaliteetse vastasega: “Ma arvan, et mängime väga hea meeskonna vastu. Derbimängudes ei ole favoriite. Peame kasutama oma tugevusi ja sellistes mängudes oleneb palju nii tahtest kui ka mänguplaani täitmisest. Kaljul on ka väga hea treener, kes teab, kuidas oma meeskonnast parimat välja saada. Austan neid palju ning neil on ka heade individuaalsete oskustega pallureid igas liinis.”

Liigas on FCI Levadia võitnud 6 kohtumist järjest. “Muidugi lisab see enesekindlust. Tunneme end mängu eel hästi ning olen näinud meeskonnas pidevat arengut. Oleme õigel teel ja olen hooaja lõpusirge eel enesekindel, et suudame häid esitusi pakkuda,” kommenteeris Stojkovic tänasel pressikonverentsil.

Juuli lõpus Levadiaga liitunud sloveenist poolkaitsja Til Mavretic lausus tänasel pressikonverentsil, et Eesti liigaga kohanemine on tal läinud hästi. “Tegu on võitlusliku liigaga ning ka klubi sees on kõik tingimused väga professionaalsed. Tunnen meeskonnas end hästi ja ka teiste mängijatega on klapp hea.”

“Kuressaare mängus näitasime kaotusseisust välja tulles, et oleme suure südamega meeskond. Usun, et vähesed meeskonnad suudavad 0:2 seisu 15 minutiga ümber pöörata,” vaatas Mavretic tagasi ka viimasele liigamängule.

Miks aga pühapäeval staadionile tulla? “Kui vaadata meie viimast karikamängu Kaljuga, siis seal oli näha kahte väga head meeskonda. Ees on ootamas derbimäng koos hea ilmaga! Kui tahad nautida kvaliteetset jalgpalli, tule meid vaatama” kommenteeris Stojkovic. Mavretic lisas talle: “Näitame, et jalgpall on maailma parim spordiala!”

Enne 25. vooru mängu hoiame Premium liigas 63 punktiga teist kohta, Kalju jääb 3. tabelireal meist maha 13 punktiga, olles 24 mänguga kogunud 50 silma. Et kolm punkti kodumurul meie kätte jääks, vajame tribüünidel teie kõigi toetust! Pääsmed mängule leiad juba praegu Piletilevist.

Ühtlasi algab nüüd rohesärkide jaoks väga oluline mängudeseeria, kui järjepanu kohtume kõikide tabeli tippudega. Nagu öeldud, algab kohtumine Nõmme Kaljuga 28. augustil kell 19:30 A. Le Coq Arenal, seejärel võtame mõõtu Paide Linnameeskonnaga (31. augustil kell 17:30 võõrsil) ning FC Floraga (4. septembril kell 17:15 A. Le Coq Arenal). Tule ja aita Levadia nendes mängudes võidule!

FCI Levadia vs Nõmme Kalju üritus Facebookis

‭+372 520 8686 ‬
‭+372 568 43537‬

Mängime koos, võidame koos!
Registreeri oma laps FCI Levadiasse
ja süüdake nende kirg jalgpalli vastu!