Robert Kirss taasliitus FCI Levadiaga!

FCI Levadia on sõlminud lepingu Eesti koondislase ja FCI Levadia endise ründeässa Robert Kirsiga (28)!

Robert Kirss siirdus selle aasta alguses Poola esiliigaklubisse Sandecja Nowy Sącz, kus mängis pool aastat. Robert Kirss on tuttav kõikidele jalgpallisõpradele, eriti meeldejäävalt mängis ta ennast fännide südamesse 2021. aastal, kui aitas FCI Levadial väga tähtsate väravatega 10. kordseks Eesti meistriks!

Robert Kirss sõnas taasliitumise kohta: “Suur rõõm on olla tagasi Eestis ja FCI Levadias! Vahepeal äraoldud aeg arendas mind nii mängijana kui inimesena. Tahan meeskonnale võimalikult kasulik olla aidates meil püstitatud eesmärgid saavutada. Võistkond on mind suurepäraselt vastuvõtnud ja tunnen end koduselt ning ei jõua ära oodata, millal saan taas väljakule oma poistega joosta!”

Klubi president Viktor Levada: “Mul on hea meel, et Robert Kirss on tagasi FCI Levadias! Meie ründeosakond sai Eesti koondislase võrra rikkamaks ning FCI Levadias on konkurents alati edasiviiv jõud! Soovin Robertile ja kogu meeskonnale palju edu nii Premium liigas kui ka peagi algavas UEFA Euroopa Konverentsiliiga kohtumistes!”

FCI Levadias hakkab Robert Kirss mängima mängusärgi numbriga 19.

Soovime terve klubipere poolt Robertile palju edu ja väravaid jätkuvaks hooajaks!

Robert Kirssi võib FCI Levadia särgis mängimas näha juba tuleval pühapäeval, kui kodumurul võõrustame Nõmme Kaljut! Kohtumine A.Le Coq Arenal algab 19:00.

Sooduspiletid kohtumisele leiad siit: https://www.piletitasku.ee/et/event/2181

Foto: FCI Levadia Tallinn

‭+372 520 8686 ‬
‭+372 568 43537‬

Mängime koos, võidame koos!
Registreeri oma laps FCI Levadiasse
ja süüdake nende kirg jalgpalli vastu!