Premium Liigas kohtuvad FCI Levadia ja FC Flora

Laupäeval kell 16:00 panevad FCI Levadia ja FC Flora A.Le Coq Arenal Premium liiga hooaja kolmandas Tallinna derbis pallimängu!

Ees ootab tõeline liidrite lahing, mille võitja hõivab liidrikoha!

FCI Levadia peatreener Aleksandar Rogic: “Kohtume omavahel päris sageli. Nii sellel kui eelmisel aastal olid meie omavahelised mängud FC Floraga väga võitluslikud ning meeskondade tasemevahe väga väike. Vaatamata väikestele muudatustele mõlema meeskonna koosseisus võime öelda, et kuue kuu möödudes mõistavad mängijad üksteist palju paremini. Nii FCI Levadia kui FC Flora on praegu heas seisus ja mängivad nauditavat jalgpalli. See kõik annab mulle alust loota, et näeme homme suurepärast ja huvitavat mängu, kus üritame tegutseda väga keskendunult ja vapralt, pöörates tähelepanu väikestele detailidele, mis võivad otsustada derbi saatuse. Loomulikult üritame võita!”

FCI Levadia ründaja Nikita Andreev Никита Андреев: “Valmistume homseks mänguks sama põhjalikult ja intensiivselt kui igaks kohtumiseks. Mängijad tajuvad Tallinna derbi eel valitsevat õhustikku, kuid üldiselt valistume samamoodi kui tavaliiselt. Meil on ainult üks eesmärk – võit! Teisi eesmärke me endale ei sea. Iseasi kuidas suudame treeneri juhised ja oma mänguplaani ellu viia. Meeskonnad on võrdsed ja võidab tugevam!”

Kell 14:00 algab A.Le Coq Arena kõrval jalgpallifestival, kus esineb Merilin Mälk oma ansambliga. Lõbusaid tegevusi pakutakse nii suurtele kui väikestele jalgpallisõpradele! Kõik on oodatud!

Jalgpalligestivali toetavad Hondakeskus Catwees, Kamikadze, Grill-Restoran,  iSport.ee, FunTIME, Showservice ja Raasiku Õlletehas!

Leave a comment

‭+372 520 8686 ‬
‭+372 568 43537‬

Mängime koos, võidame koos!
Registreeri oma laps FCI Levadiasse
ja süüdake nende kirg jalgpalli vastu!