Pae pargis toimub jalgpalli MM-i ühisvaatamine

Jalgpalliklubi FC Levadia ja Lasnamäe Linnaosa Valitsus korraldavad Pae pargis jalgpallifestivali koos MM-i finaalmängu ühisvaatamisega. Jalgpalli finaali tähistatakse jalgpallitreeningute, täpsuslöökide võistluse ning MyFitnessi rühmatreeninguga.

“Kindlasti jääb selle aasta suve märksõnaks jalgpall. Ja sellest sündis ka mõte, et finaali võiksime vaadata kõik koos,” märkis Lasnamäe linnaosa vanem Maria Jufereva. Ta lisas, et teeme koos sellest päevast ka meie pidupäeva. “Vaatame jalgpalli, räägime spordijuttu ning pakume huvitavat tegevust ka kõige väiksematele spordisõpradele.”

“Jalgpalli MM on kogu maailma spordisõprade jaoks suur pidu. Loodan väga, et MM-i finaali ühisvaatamine ning sellele eelnevad tegevused võetakse Lasnamäe inimeste poolt soojalt vastu. Jalgpallifestivali korraldamisega soovime populariseerida jalgpalli ning suurendada FC Levadia aktiivset kohalolekut ning fännide ja noormängijate arvu Lasnamäel,” ütles FC Levadia asepresident Filipp Levada.

Jalgpallisõpru oodatakse Lasnamäe Linnaosa Valitsuse (Pallasti 54) kõrval paiknevasse Pae parki juba alates kella 14-st kui FC Levadia Jalgpallikooli viivad läbi laste jalgpallitreeninguid, toimub täpsuslöökide võistlus, MyFitnessi rühmatreening ning palju muud põnevat nii lastele kui täiskasvanutele. Kehakinnitust pakuvad erinevad toitlustajad. Jalgpallifestivali lõpetab kell 18 toimuv jalgpalli MM-i finaali ühisvaatamine suurelt ekraanilt.

Päeva juhivad Lasnamäe linnaosa vanem Maria Jufereva ning FC Levadia Jalgpallikooli spordidirektor Vladimir Voskoboinikov ja tegevjuht Indrek Petersoo.

Leave a comment

‭+372 520 8686 ‬
‭+372 568 43537‬

Mängime koos, võidame koos!
Registreeri oma laps FCI Levadiasse
ja süüdake nende kirg jalgpalli vastu!