FCI Levadiaga liitus Serbia keskpoolkaitsja Marko Putinčanin

FCI Levadiaga liitus Serbia keskpoolkaitsja Marko Putinčanin (sündinud 16.12.1987), kes sõlmis klubiga töölepingu kuni 2022. aasta lõpuni.

33-aastane Putinčanin on varem mänginud erinevates Serbia klubides, samuti Albaanias, Kasahstanis ja Sloveenias ning viimati Usbekistani meistriliiga meeskonnas Navbahor Namangan.

“Olen Eestisse tuleku ja FCI Levadiaga liitumise üle väga rõõmus, tunnen end suurepäraselt! Kõik meeskonnakaaslased on väga sõbralikud ja avatud, mind võeti koheselt omaks. Olen Eesti jalgpalli kohta häid sõnu kuulnud, siinne hea üllatas mind positiivselt. Mul on suur au FCI Levadiaga liituda ning aidata meeskonnal liituda püstitatud eesmärkide täitmise suunas,” ütles Putinčanin.

“Saime Marko näol väärt täienduse väga kogenud ja heal tasemel keskpoolkaitsja näol. Meeskonna hetkeseisu analüüsides jõudsime järeldusele, et vajame keskväljale mängijat, kes suudab nii mängu ehitada kui vajadusel tagapool mängida ja kaitsetööd teha ning Marko vastab täpselt nendele nõudmistele. Marko lisandumine tõstab veelgi meeskonnasisest konkurentsi ning kuna Bogdan Vaštšuk ei saa mängukeelu tõttu osaleda UEFA Konverentsiliiga mängudes Gibraltari klubiga, siis annab uue mängija tulek treeneritele olulise lisakäigu,” ütles FCI Levadia spordidirektor Sergei Pareiko.

Marko Putinčanin registreeritakse FCI Levadia meeskonda 1. juulil suvise mängijate üleminekuteakna avanedes.

FOTO: Katariina Peetson

‭+372 520 8686 ‬
‭+372 568 43537‬

Mängime koos, võidame koos!
Registreeri oma laps FCI Levadiasse
ja süüdake nende kirg jalgpalli vastu!