FCI Levadia võõrustab eurosarja avamängus Gibraltari klubi St. Joseph´s FC

FCI Levadia alustab neljapäeval, 8. juulil kell 19:30 A. Le Coq Arenal oma teekonda UEFA Europa Conference League´is Gibraltari klubi St. Joseph´s FC vastu.

Tegemist on esimese eelringi avakohtimisega, kordsmäng peetakse nädala pärast Gibraltaril. Paari võitjat ootab teises eeringis Iirimaa klubi Duldalk FC või Walesi meeskond Newtown FC.

FCI Levadia poolel kannab mängukeeldu Bogdan Vaštšuk, vigatuse tõttu jääb kõrvale Ihor Zhurakhovskyi.

FCI Levadia peatreener Marko Savić: “Ma ootan väga head mängu. Oleme vastast vaadanud ja analüüsinud – nad tahavad palliga mängida. Ja nagu teate, siis ka meie tahame domineerida. Ma ootan väga-väga head mängu, Ma ei usu, et nad suudavad meid kuidagi üllatada või meie neid. Kõik on selles plaanis selge. Teame kõiki nende individuaalseid ja meeskondlikke oskusi. Neil on väga kogenud ja osavad mängijad.”

FCI Levadia kapten Brent Lepistu: “Euroopa mäng on mingi muu võtmega kohtumine kui Eesti liigamäng. Ootame, et võtaksime esimesest minutist initsiatiivi ja ei laseks seda asja 50-50 peale. Kõik on mänguvalmis ja ütlen ausalt, ei jõua mängu juba ära oodata. Aga peame hobuseid seni veel natuke tagasi hoidma!”

‭+372 520 8686 ‬
‭+372 568 43537‬

Mängime koos, võidame koos!
Registreeri oma laps FCI Levadiasse
ja süüdake nende kirg jalgpalli vastu!