FCI Levadia võõrustab sünnipäevamängus Paide Linnameeskonda

Sel pühapäeval saame koduses Premium liigas näha tõelist põnevuslahingut, kui A. Le Coq Arenal lähevad vastamisi FCI Levadia ning Paide Linnameeskond.

Valitsev Eesti meister Levadia on senise 32 vooruga kogunud 75 punkti, mis annab meile tabelis teise koha. Paide Linnameeskond jagab 58 silma juures 3.-4. kohta Nõmme Kaljuga. Sel hooajal on Levadia ja Paide omavahel kohtunud kolmel korral. Kui aprilli ja mai keskel teenisid levadialased 1:0 võidu, siis viimatine lahing 31. augustil lõppes 0:0 viigiseisul.

Kui Levadia puhul on selge, et tänavune hooaeg lõpeb hõbemedalitega, siis viimastes voorudes on vägagi palju kaalul Paide jaoks. Nimelt tagab Premium liiga 3. koha meeskond tulevaseks hooajaks koha eurosarjas, tabeli neljas peab aga ootama jääma järgmisel hooajal toimuvat karikafinaali. Seega on Paidele vägagi oluline, et nad hooaja lõpuks Nõmme Kaljust mööda pääseksid.

Esimene tõsisem test leiabki aset sel pühapäeval, kui kell 17:15 läheb Paide vastamisi Levadiaga. Sealjuures on seekordne kodumäng Levadiale erilise tähtsusega. Nimelt tähistatakse mängupäeval klubi 24. sünnipäeva! Sel puhul on A. Le Coq Arena parklas avatud festivaliala, kus algavad tegevused juba kaks tundi enne avavilet. Kõigile avatud festivalialal leiab endale tegevust igaüks. Kohapeal ootavad erinevad mängud, mida kõik soovijad saavad proovida: spikeballfootdarts, kotivise, snookball, lauamäng “4 ritta”, “Jenga” ja palju muud!

Nagu öeldud, saab päev kulminatsiooni aga kell 17:15, kui rahvusstaadionil A. Le Coq Arenal lähevad vastamisi kaks Eesti tippu FCI Levadia ja Paide Linnameeskond. Piletid antud mängule leiad Piletitaskust.

FCI Levadia peatreeneri kohusetäitja Nikita Andreev lausus mängueelsel pressikonverentsil: “Paidega ei ole kunagi lihtsaid mänge. Nad on väga tugev ja organiseeritud tiim, kes võitleb hetkel eurokoha nimel. Ootan ilusat ja põnevat matši!”

Kapten Brent Lepistu: “Ma arvan, et meeskond tunneb end hetkel väga hästi. Töökeskkond on hea ja kvaliteetne. Pühapäevase mängu võiks otsustada see, kuidas just meie – Levadia – tuleme mängule. Kui tuleme õige suhtumisega, siis lahkume platsilt võitjatena.”

‭+372 520 8686 ‬
‭+372 568 43537‬

Mängime koos, võidame koos!
Registreeri oma laps FCI Levadiasse
ja süüdake nende kirg jalgpalli vastu!