FCI Levadia sai uue suurtoetaja: Winnerz, kelle logo hakkab kaunistama Levadia võistlussärke nii eest kui tagant

Eesti üks edukamaid jalgpalliklubisid FCI Levadia on saanud endale selleks hooajaks uue sponsori Winnerzi, kes on Maksu- ja Tolliameti litsentseeritud ametlik spordiennustuse ja õnnemängude korraldaja Eestis alates 2021. aastast. Esialgne koostöö kestab hooaja lõpuni.

Ühise koostöö eesmärk on toetada FCI Levadia esindusmeeskonda teel järgmiste karikateni, tugevdada kogukonda ja kohalikku jalgpallikultuuri, lisades sellele veel rohkem väärtust ning põnevust, ja anda üheskoos oma panus Eesti spordi tulevikku ehk jalgpalli arengusse, toetades uusi talente.

Strateegiline koostöö sai alguse eile õhtul, 4. juulil 2024. aastal ja kestab selle aasta lõpuni eksklusiivse võimalusega seda pikendada. Winnerzi logo kaunistab Levadia esindusmeeskonna ja Esiliiga meeskonna särke nii eest kui tagant.

„Winnerz tunneb suurt au ja rõõmu FCI Levadia toetamise ja ühise koostöö alustamise üle. See aitab klubil oma plaanide elluviimisel ja uute talentide treenimisel. Olen kindel, et tehes tööd täna ja andes oma panuse homseks, jätkab FCI Levadia arengut veel võimsamalt, andes meie rahvale võimaluse nautida veel suurepärasemat jalgpalli ja viies meie väikse, kuid tugeva riigi nime maailma, samas innustades meid kõiki elama tervislikult ning sportlikult,“ sõnas Winnerzi esindaja Raivo Sooär.

„Meil on väga hea meel, et oleme leidnud Winnerziga ühise keele ning eesmärgid ning seeläbi teeninud nende usalduse koostöö sõlmimiseks. Winnerzi näol on tegemist meie uue suursponsoriga, kelle panus klubi arengusse on märkimisväärne,“ lisas FCI Levadia tegevjuht Andrei Leškin.

Pooled on omavahel kooskõlastanud, et sponsorlepingu summat ei avalikustata ega kommenteerita.

‭+372 520 8686 ‬
‭+372 568 43537‬

Mängime koos, võidame koos!
Registreeri oma laps FCI Levadiasse
ja süüdake nende kirg jalgpalli vastu!