FCI Levadia kohtub Tartus JK Tammekaga

FCI Levadia kohtub Premium Liiga IV voorus Tartu Sepa jalgpallikeskuses JK Tammekaga. Kohtumine algab kolmapäeval, 14. märtsil kell 19:00.

FCI Levadia pidi esimeses mängus leppima 1:1 viigiga Paide Linnameeskonna vastu, kuid teises voorus oldi kindlalt üle FC Kuressaarest, kes alistati tulemusega 4:0.

JK Tammeka on suutnud minimaalsete skooridega tabelisse kirjutada kuus punkti ning lisaks FC Florale on tegu ainsa võistkonnaga, kelle puuri pole vastased tänavu ühtki väravat löönud.

FCI Levadia juhendaja Aleksandar Rogić: “Unustame eelmise mängu ning püüame sujuvalt lülituda järgmisesse mängu. Ootan oma meeskonnalt täielikku pühendumist, keskendumist ja endast maksimumi andmist. Selle toel suudame mänge võita ning liikuda oma eesmärkide täitmise suunas.”

Poolkaitsja Mark Oliver Roosnupp: “Tammeka mängib kodus alati hästi ja kahtlemata tuleb raske mäng. Meie eesmärk on tagasi tulla võiduga – alla selle ei ole arvestatav tulemus. Oluline on kolmest mängust lühikese aja jooksul võtta maksimum!”

Mängu kohtunik on Grigori Ošomkov, keda abistavad Neeme Neemlaid ja Sander Saga. Neljas kohtunik on Siim Rinken.

Leave a comment

‭+372 520 8686 ‬
‭+372 568 43537‬

Mängime koos, võidame koos!
Registreeri oma laps FCI Levadiasse
ja süüdake nende kirg jalgpalli vastu!