FCI Levadia kohtub laupäeval Premium Liigas Viljandi JK Tulevikuga

Premium Liiga XXVII voorus kohtub FCI Levadia laupäeval kell 16:00 Viljandi linnastaadionil JK Tulevikuga.

Hetkel on FCI Levadia 67 punktiga Premium Liiga tabelis liidrikohal, JK Tulevik on 24 silmaga kaheksas. FCI Levadial on Premium Liigas käimas 13 mängu pikkune võitude seeria.

Kaks senist omavahelist Premium Liiga kohtumist võitis FCI Levadia 4:0 ja 4:1. Lisaks võideti Evald Tipneri karikavõistluste poolfinaalis 2:0.

FCI Levadia peatreener Vladimir Vassiljev: “Hooaja lõpp läheneb. Vaatamata 13 järjestikusele võidule üritame hoida meeskonnas kõrget keskendumist ja professionaalsust. Valmistume selleks mänguks nagu järgmiseks finaaliks. Vastaseks on väga huvitav meeskond: JK Tuleviku ridadesse kuulub palju heatasemelisi mängijaid, kes suudavad mänge otsustada ning nad on seda käimasoleval hooajal juba mitmel korral näidanud. Võtame mängu väga tõsiselt, läheme oma 14. võidu järele ja loodame positiivse tulemusega tagasi tulla, meid rahuldavad ainult kolm punkti.”

FCI Levadia poolkaitsja Marko Putinčanin: “Oleme eelseisvaks mänguks väga keskendunud ja põhjalikult valmistunud. Tulevik on tugev meeskond, kellega pole ühelgi vastasel kunagi kerge. Meie eesmärgiks on kolm punkti.”

FOTO: Liisi Troska

‭+372 520 8686 ‬
‭+372 568 43537‬

Mängime koos, võidame koos!
Registreeri oma laps FCI Levadiasse
ja süüdake nende kirg jalgpalli vastu!