FC Levadia vs Pärnu Linnameeskond eelvaade

FC LEVADIA – PÄRNU LINNAMEESKOND

Premium Liiga XXXIV voor

Laupäeval, 22. oktoobril kell 13:00

Kadrioru staadion

FC Levadia jalgpallipere tähistab järjest kahte tähtpäeva. 21. oktoobril sai 50-aastaseks meeskonna peatreener Igor Prins ning 22. oktoobril saab klubi 18-aastaseks.

Klubi sünnipäeval võõrustab FC Levadia Kadriorus Pärnu Linnameeskonda. Meeskonna jaoks möödus viimane nädal nukrates toonides – eelmisel laupäeval jäädi Premium liigas alla Sillamäe Kalevile, teisipäeval langeti konkurentsist karikavõistlustel. Nüüd ootab meeskonda ees liigakohtumine Pärnu Linnameeskonnaga, kus kodumeeskond peab kolm punkti pealinna jätma.

FC Levadia on sarnaselt FC Floraga kogunud 69 punkti, mis neli vähem kui Infonetil. Seljataga on kuklasse hingamas Kalju, kellel on kolm punkti vähem, kuid ka mäng varuks.

FC Levadial on probleeme kaartidega ning mängukeelu tõttu ei saa kohtumisest osa võtta Igor Morozov, Aime Marcellin Gando Biala, Kevin Kauber ega Alan Gatagov. Pärast FC Infonetiga peetud liigakohtumist oktoobri alguses pole vigastuse tõttu väljakule pääsenud ka Rimo Hunt. Pärnu Linnameeskonna poolel jäävad mängukeelu tõttu matšist eemale Martin Mägi ja Raido Leokin.

Juubilarist FC Levadia peatreener Igor Prins: “Kahe kaotuse järel peame ennast kokku võtma ja kolm punkti välja võitlema. Tahame hooaja positiivselt lõpetada.”

FC Levadia poolkaitsja Pavel Marin: “Kaks viimast mängu kaotasime, nüüd tahame koduväljakul hea tulemuse saavutada. Kõik kohad on mängus, ka liigavõit, ehkki see pole enam meie kätes.”

Peakohtunik on Marko Liiva ning abikohtunikud Sander Saga ja Maikel Mikson ning neljas kohtunik Jagnar Jakobson.

 

 

Leave a comment

‭+372 520 8686 ‬
‭+372 568 43537‬

Mängime koos, võidame koos!
Registreeri oma laps FCI Levadiasse
ja süüdake nende kirg jalgpalli vastu!