FC Levadia vs Paide Linnameeskond eelvaade

FC LEVADIA – PAIDE LINNAMEESKOND

A. Le Coq Premium Liiga III voor

Laupäeval, 18. märtsil kell 19:00

FC Levadia Maarjamäe jalgpallikeskuse kunstmuruväljak

Premium Liiga III voorus võõrustab FC Levadia kodusel Maarjamäel Paide Linnameeskonda. Kahe vooruga on FC Levadial kirjas võit ja viik, Paidel võit ja kaotus.

FC Levadia peatreener Igor Prins: “Eelmises mängus lõime väravaid ja tegime väga korraliku esituse, üritame nüüd samamoodi edasi minna. Eesmärgiks on alati võit ja kolm punkti.”

FC Levadia poolkaitsja Mark Oliver Roosnupp: “Meeskonnal on emotsioon väga hea. Eelmise mängu väravad tuleb need ära unustada, uus kohtumine algab taas 0:0 seisult. Paide Linnameeskonna koosseis on eelmise hooajaga võrreldes täielikult muutunud, samuti on neil uus treener. Ma ei oska öelda kuidas nad mänguks valmistuvad, kuid kindlasti oleme meie nende jaoks valmis. Treenime selle nimel, et olla hooaja lõpus tabelis esimesel kohal. Ootame kõiki meie mängu vaatama!”

Pileti hind on €7. Sooduspilet kuni 18-aastastele lastele, üliõpilastele ja pensionäridele €3. Kuni 6-aastastele lastele sissepääs tasuta. Facebooki üritusel osalejad €3. FC Levadia noormängijatele hooajakaardiga sissepääs tasuta.

Kohtunik: Kristo Tohver
Abikohtunikud: Hannes Reinvald, Sten Klaasen
4. kohtunik: Juri Frischer

 

Leave a comment

‭+372 520 8686 ‬
‭+372 568 43537‬

Mängime koos, võidame koos!
Registreeri oma laps FCI Levadiasse
ja süüdake nende kirg jalgpalli vastu!