FC Levadia naiskond võõrustab täna Maarjamäel Pärnu JK-d

Naiste Meistriliiga XVI voorus võõrustab FC Levadia täna kell 19:00 Maarjamäel nelja tugevama naiskonna turniiri mängus Pärnu Jalgpalliklubi.

Tabelisse vaadates on näha, et kuue viimase aasta Eesti meisternaiskond Pärnu JK liigub kindlal kursil seitsmenda järjestikuse liigavõidu suunas. Pärnulannad on võitnud kõik 15 senipeetud kohtumist võimsa väravate vahega 104:2. FC Levadia naised paiknevad tabelis kolmandal kohal ning peavad pronksiheitlust JK Tallinna Kaleviga, hõbedale pürgiv FC Flora jääb juba 14 punkti kaugusele.

Just FC Levadia naistel õnnestus mõlemas senipeetud kohtumises tiitlikaitsjatele värav lüüa, ent suureskoorilisest kaotusest polnud pääsu. Mais kaotati suvepealinnas 1:11, värava lõi Ljubov Maksimova. Augustis alistuti Maarjamäel 1:6, siis oli täpne Vlada Kubassova.

Tänase kohtumise eel on peatreener Maksim Rõtškov lootusrikas. “Pärnu JK on Eesti tugevaim naiskond ning mängud nende vastu pakuvad meile alati tõsise väljakutse. Suutsime Pärnule mõlemas senipeetud kohtumises värava lüüa, ent rohkemaks paraku jõudu polnud. Üritame oma fänne hea esitusega rõõmustada, kaitses kindlalt tegutseda ning vasturünnakutel nõelata. Oleme mängu eel optimistlikult meelestatud ja tahame liidritele väärikat vastupanu osutada,” ütles Rõtškov.

FC Levadia kaitsja Kadre Päri usub samuti, et naiskond suudab korraliku tulemuse välja mängida. “Iga mäng Pärnuga on väga raske. Püüame iga mänguga oma mängu ja koostööd parandada. Arvan, et kõik tahavad tõestada oma oskusi ning näidata oma võitlejahinge. Loomulikult tahame hakata Pärnule korralikult vastu ja näidata, et õpime oma vigadest,” loodab Päri.

Tänase mängu väljakukohtunik on Reelika Turi ning abikohtunikud Anni Rahula ja Andres Jahimaa.

Pärnu JK peatreener Jüri Saar tähistab täna oma 62. sünnipäeva. Palju õnne!

 

Leave a comment

‭+372 520 8686 ‬
‭+372 568 43537‬

Mängime koos, võidame koos!
Registreeri oma laps FCI Levadiasse
ja süüdake nende kirg jalgpalli vastu!