FC Levadia naiskond võõrustab Maarjamäel FC Ajaxilt

FC Levadia naiskond võõrustab laupäeval, 28. juulil kell 13:00 Maarjamäe muruväljakul Naiste Meistriliiga XIII voorus Tallinna FC Ajaxit.

Tosina mängu järel paikneb FC Levadia 24 punktiga kolmandal ning FC Ajax 8 punktiga seitsmendal tabelireal. Hooaja esimese omavahelise mängu võitis FC Levadia võõrsil 6:2.

Kohtumise eel sai FC Levadia vajalikku täiendust, naiskonnaga liitusid poolkaitsjad Mariana Kees Pärnu Jalgpalliklubist ning Sandra Hansen, kes kahel viimasel hooajal Eesti meistrivõistlustel ei mänginud. 

FC Levadia naiskonna peatreener Maksim Rõtškov: “Viimane mäng JK Tallinna Kaleviga tõi meile väga olulised kolm punkti, aga näitas kätte ka nõrgad kohad, millega peame tööd tegema. Eelseisev kohtumine FC Ajaxiga kujuneb võitluslikuks, kuid olen kindel, et suudame oma paremuse maksma panna ja kolm punkti juurde teenida.”

Keskkaitsja Angelina Jegorova: “Pärast pikka pausi alustasime sügisringi võiduga Tallinna Kalevi üle. Läheme samamoodi edasi ning üritame vältida vigu ja eksimusi, mida tegime eelmises mängus. Tean, et Ajax kergelt ei alistu ning üritab meil punkti röövida. Soovin neile edu, aga meile võitu!

Leave a comment

‭+372 520 8686 ‬
‭+372 568 43537‬

Mängime koos, võidame koos!
Registreeri oma laps FCI Levadiasse
ja süüdake nende kirg jalgpalli vastu!