SUURE MÄNGU OOTUSES: FCI Levadia võõrustab 12. mail A. Le Coq Arenal Nõmme Kaljut

FCI Levadia võõrustab sellel hooajal esmakordselt Premium liiga kohtumist – külla sõidab tugev 2. kohal platseeruv Nõmme Kalju. Piletid eelmüügist saadaval Piletitaskust

1. ring Premium liigas on läbi ning Levadia kodumänge on sellel hooajal külastanud keskmiselt 630 inimest. See on 260 võrra suurem kui eelmisel hooajal samal ajal. See on võimalik ainult tänu SINULE – aitäh!  Levadia avab Premium liiga 2. ringi kodumänguga A. Le Coq Arenal Nõmme Kalju vastu. Avavile kõlab pühapäeval kell 14:30.

Pühapäevase vastasega on Rohesärgid sellel hooajal kohtunud juba korra, kui Sportland Arenal alistati võõrustaja rollis olev Kalju suure skooriliselt 5:1. Pärast seda on Kalju tugevalt taastunud ning oma vormi leidnud. Praegu pesitsetakse Premium liigas 2. tabelireal olles kogutud üheksa mänguga 20 punkti. Kalju järel 3. ja 4. kohal on Paide Linnameeskond ning Flora 19 punkti peal – kusjuures Kalju on mänginud kaks kohtumist vähem kui tema jälitajad.

Levadia on Premium liigas sellel hooajal kogunud 28 punkti, ehk 8 punktiga edestatakse Kaljut. Selle juures on sama “aga” – nimelt on ka Levadia võistkond mänginud kaks kohtumist rohkem kui Nõmme Kalju. Mõlemad võistkonnad näitavad head kaitset ja on kaotanud vaid ühe kohtumise. Kalju kaotus on tulnud just järgmise vastase Levadia vastu ning Levadia kaotas 100. Tallinna derbis 1:0 FC Florale. Levadia on endale lubanud lüüa vaid neli väravat ja ise löönud 30 väravat ning Kalju on endale lasknud 11 väravat, mis on Eesti kõrgliiga paremuselt teine näitaja (koos Paide Linnameeskonnaga, kellel samuti 11). Kalju on ise löönud 22 väravat – Promise(8) ning Tamm(7) on löönud neist kahepeale kokku 15. Levadia suurim väravalööja on ründaja Felipe Felicio, kellel on kirjas seitse tabamust.

FCI Levadia viimased viis kohtumist

Rohesärgid on saanud viimasest viiest kohtumisest kirja 3 võitu, millest üks on Evald Tipneri karikasarja poolfinaalis lisaajal Esiliiga võistkonna Viimsi JK vastu. Veel võideti 3:0 Tartu Tammekat ning 1:0 Paide Linnameeskonda. Viiki mängiti 1:1 Pärnu JK Vaprusega ning kaotus tuli vastu võtta FC Flora vastu 1:0.

Nõmme Kalju viimased viis kohtumist

Kalju on kogunud viimasest viiest kohtumisest sama saldo, mis Levadia – kolm võitu, ühe viigi ja ühe kaotuse. Võidud tulid Paide Linnameeskonna vastu 2:1, 2:0 Tallinna Kalevi vastu ning 4:2 Tartu Tammeka üle. Viiki lepiti 2:2 FC Floraga ning kaotati 3:1 Paide Linnameeskonnale viimases kohtumises Evald Tipneri karikasarja poolfinaalis. Kaotus Paidele karikasarjas tähendab Kaljule veel negatiivset emotsiooni, sest see kustutas nende selle hooaja eurolootused.

Pühapäeval tõotab tulla väga vinge ja põnev SUUR mäng, millest ei taha ükski Eesti vutifänn ilma jääda. Soeta sooduspilet eelmüügist Piletitaskust. Rohkem infot FCI Levadia Facebooki ürituse alt. Kohtume pühapäeval kell 14:30 A. Le Coq Arenal!

FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner