Premium liiga 13. vooru raames sõidavad Rohesärgid Paidesse

29. mail võõrustab Paide Linnameeskond Premium liiga 13. voorus FCI Levadiat, kes äsja võitis Evald Tipneri karika just Paide vastu. Paide tahab revanši, Levadia soovib Premium liiga hoogu parandada. 

Premium liiga 13. vooru kohtumine Paide Linnameeskonna ja FCI Levadia vahel leiab aset 29. mail Paide linnastaadionil. Kohtumise avavile kõlab kell 19:00. FCI Levadia ja Paide on sellel hooajal omavahel kohtunud juba suisa kahel korral Premium liiga raames ning nüüd viimati nädalavahetusel Evald Tipneri karikasarja finaalis. Eelmised kaks Premium liiga kohtumist olid FCI Levadia kodumängud Sportland Arenal 31. märtsil ja 1. mail – mõlemad kohtumised võitis koduvõistkond vastavalt 2:0 ja 1:0 skooriga. Karikasarja finaalis noppis võidu samuti FCI Levadia, kui 2:0 kaotusseisust roniti välja ja mäng lõpetati 4:2 võiduga.

Paide Linnameeskond vajab emotsionaalseks turgutuseks võtta revanš, mille pealt edasist hooaega edasi mängida – praegu on Paidel kaks kaotust järjest. Esmalt kaotati 2:0 Nõmme Kaljule kodus ning siis karikafinaalis Levadiale 4:2. Kolmas järjestikune kaotus võib mõjuda moraalile laastavalt.

FCI Levadia soovib samuti Premium liiga hoogu parandada, sest viimasest viiest Premium liiga mängust on võidetud vaid kaks kohtumist – alistati Pärnu Vaprus võõrsil 2:0 ning 1:0 Paide. Sinna perioodi jääb 1:0 kaotus FC Florale, 0:0 viik Nõmme Kaljuga ning 2:2 viik Tallinna Kaleviga.

Homsest mängust teeb otseülekande ETV2, mida on võimalik vaadata nii televiisorist kui ka veebist – sport.err.ee. Kohtume staadionil või ela meile kaasa teleri vahendusel!

Kaanefoto: Katariina Peetson/jalgpall.ee

FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner