KARIKA POOLFINAAL: FCI Levadia võõrustab kolmapäeva õhtul Viimsi JK-d

Homme toimuvad Evald Tipneri karikasarja poolfinaalid, kui kell 18:00 kohtuvad Paides kohalik Linnameeskond ning eurokoha eest võitlev Nõmme Kalju. FCI Levadia võõrustab A. Le Coq Arenal kell 20:30 Esiliiga võistkonda Viimsi JK-d.

FCI Levadia võitleb sellel hooajal ajaloolise 11. karikavõidu nimel ning eelviimaseks takistuseks on poolfinaalis Esiliiga võistkond Viimsi JK. Levadial on küll eurokoht tagatud, kuid karikanälg on suur. Eurokoht pole kindel ühelgi teisel poolfinalistil. Suurema tõenäosusega saab selle Paide, kuna nendel on selleks kaks võimalust – võita ise karikas või kui seda teeb FCI Levadia, siis tagavad nad eelmise hooaja Premium liiga neljanda koha saavutamise eest Eesti neljanda eurokoha. Kalju ja Viimsi pääsevad Konverentsiliiga 1. eelringi ainult siis, kui nad ise võidavad karika.

FCI Levadia kaotas 100. derbilahingus Florale ning tulevad näljasemana karika poolfinaali mängima – on vaja võidusoonele naasta ja head rütmi säilitada. Kuna 12. mail on tulemas ka Premium liiga mäng Nõmme Kalju vastu, on arvatavasti oodata algkoosseisus ka muudatusi ja rotatsiooni. Viimsi tuleb mängule hea emotsiooniga, sest viimases mängus võideti 1:0 Tabasalu võistkonda.

A. Le Coq Arenale on oodata viisakalt rahvast, sest juba Viimsi poolt on piletitenõudlus olnud korralik. Muidugi tulevad kohale ka FCI Levadia poolehoidjad, et aidata oma meeskonnal tagada pääse finaali. Piletid on müügil Piletitaskus ning rohkem infot leiad Levadia Facebooki ürituse alt.

FCI Levadia teekond karika poolfinaali: 

1/8 finaal FCI Levadia 4:2 Tartu JK Tammeka
1/4 finaal FCI Levadia 2:1 FC Flora

Viimsi JK teekond karika poolfinaali: 

1/64 finaal Viimsi JK 4:0 Paide Linnameeskond III
1/32 finaal FC Kohvile 0:3 Viimsi JK
1/16 finaal FC Tallinna 1:1 (5:6 pen) Viimsi JK
1/8 finaal Viimsi JK 1:0 Narva JK Trans
1/4 finaal Läänemaa JK 0:3 Viimsi JK

FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner