FCI Levadia saatis Sportland Arena kodumängud võidukalt suveunne

FCI Levadia pidas viimase kodumängu Sportland Arenal enne A. Le Coq Arenale kolimist. Tähtsas kohtumises võõrustati Paide Linnameeskonda, kes lahkus 0:1 kaotusega.

Kevadpühal, 1. mail võõrustas Premium liiga liider FCI Levadia Sportland Arenal Paide Linnameeskonda. Tegemist oli viimase Levadia kodumänguga Sportland Arenal enne A. Le Coq Arenale kolimist. Mäng algas tempokalt, kus esimese poolvõimaluse tekitas Paide Linnameeskond, kuid löögi püüdis kindlalt Rohesärkide puurilukk Karl Andre Vallner. Paar minutit hiljem asus Levadia ise rünnakule vasakult äärelt. Ioan Yakovlev söötis palli Larsenile, kes vedas palli kasti, möödus Paide kaitsjast peene konksuga ning paigutas palli taha posti. FCI Levadia juhtis 8. mänguminutiks kohtumist 1:0. Pärast väravat oli Levadial võimalus mitu korda mäng “ära tappa,” kuid pall ei läinud väravasse mitmel põhjusel. Löödi kas ise mööda väravaraamidest või tegi Paide väravavaht Jarju korralikke tõrjeid. Vaheajale mindi 1:0 seisul.

Teine poolaeg oli rahulikum, kuid kohe esimesel (46.) minutil oli Levadial supervõimalus, kuid Jarju tõrjus löögi nurgalöögiks. Pärast seda mängutempo küll püsis sarnaselt, kuid võimalusi tekkis mõlemale meeskonnale aina vähem ja vähem. Levadia haaras aina rohkem ja rohkem mängu üle kontrolli ja teise poolaja lõpu poole hakati mängu lämmatama ja tüüriti 1:0 võidu suunas. Kõlas kohtuniku lõpuvile ning Levadia alistas Paide Linnameeskonna 1:0. See võit tähistas Levadial sellel hooajal Premium liiga üheksandat võitu kümnest mängust – sisse on tulnud ka üks viik. Tegemist oli Karl Andre Vallneri seitsmenda(!) nullimänguga – endale on lastud lüüa vaid kolm väravat ja vastased on suutnud lüüa maksimaalselt ühe värava mängus. Keegi ei ole suutnud rohesärkide seljataha lüüa kahte väravat ühes mängus.

FCI Levadiat ootab ees tuline Tallinna Derbi 100 – pühapäeval A. Le Coq Arenal FC Flora vs FCI Levadia. Tegemist on küll Flora kodumänguga, kuid teeme sellest oma “kodumängu” – tribüünid Levadia roheliseks ja häälepaelad Levadiat toetama. Aitame meeskonnal üheskoos suurepärast hoogu jätkata ja võtame selle ajaloolise derbi võidu endale! Mängu avavile kell 14:30.