Curro Torres enne homset suurt mängu: “Mul on suur austus Paide vastu! Tuleb raske mäng.” (Felipe Felicio: “Curro on mind väga palju õpetanud.”)

FCI Levadia ja Paide LM kohtuvad homme Prmeium liiga 21. voorus Sportland Arenal. Mängu avavile on kell 14:30 ning piletid on saadaval Piletitaskus. Enne mängu väisasid mõlema võistkonna esindajad pressikonverentsil. 

Pressikonverentsi küsimustele alustas vastamist Paide Linnameeskonna esindajad peatreener Ivan Stojković ja kapten Andre Frolov. Nende poolseid vastuseid ja üleüldse täispikka pressikonverentsi saad vaadata ja kuulata meie YouTube kanalilt.

Kirjutame tekstiliselt lahti FCI Levadia esindajate peatreener Curro Torrese ja ründaja Felipe Felicio vastused ja neile esitatud küsimused:

Kuidas on meeskonna terviseseisund? Kes saavad homme mängida, kas kõik on olemas? 

Curro Torres: “Meeskonna seisund on väga hea! Pärast eelmist mängu Tammeka vastu, mille me võitsime, on meeskonna emotsioonid head. Ma arvan, et mu mängijad on eelmisets mängust hästi taastunud. Nüüd ootab meid ees uus mäng, uus vastane. Usun, et homne mäng tuleb väga raske. Mul on suur austus Paide, Paide mängijate ja treenerite vastu.”

Ründaja Ahmad Gero sai Tammeka mängus vigastada – milline on tema seisund?

Curro: “Praegune olukord on murettekitav. Pärast eelmist mängu ta küll juba tundis paremini, kuid tema valmisolekut näitab tänane trenn ja homne hommik.”

Levadia on hooaega alustanud väga hästi – näib, et oled väga õnnelik.

Curro: “Ma loodan ka! Ja ma loodan, et see jätkub! See olukord on minu jaoks hea. Aga ma arvan, et me peaksime keskenduma ainult mäng-mängu haaval. Homme on uus 90 minutit ja me peame näitama kohalolekut ja täielikku keskendumist. Meeskond tunneb ennast hästi.”

Kuidas homme Paidet võita? Mis on tähtis võti selle jaoks?

Curro: “See info on minu mängijatele! (naerab) Aga kui tõsiselt rääkida, siis Paide on väga hea võistkond ja me peame olema täielikult fokuseeritud, et tabelisse punkte juurde saada. Mängud Paide vastu on alati rasked. Ma loodan, et mu meeskonnal on homme hea füüsiline ja mentaalne seisund , et nad oleksid hästi taastunud.”

Felipe, millised on sinu mõtted enne homset mängu Eesti ühe parima meeskonna vastu?

Me oleme juba mänginud Paide vastu ja see oli väga raske. Olen kindel, et ka homme on väga raske, aga me peame uskuma enda kvaliteeti, uskuma sellesse, mida me oleme sellel hooajal juba teinud. Peame need asjad ellu viima, et saada tähtsad kolm punkti.

Sa oled löönud sellel hooajal seitse väravat. Mida oled sellel hooajal teinud paremini võrreldes eelmise hooajaga? 

Oi, ma võiksin neid palju nimetada. Eelmine hooaeg oli minu esimene hooaeg, kus ma olin meeskonnas tähtsas rollis professionaalne mängija. Lisaks ei olnud ma harjunud mängima nii palju mänge kunstmurul. Ja muidugi ma sain kolm korda ka vigastada. Sellel hooajal ma muutsin oma mentaliteeti, Curro on mind aidanud palju! Ta õpetas mulle, kuidas olla professionaalne jalgpallur platsil ja platsiväliselt. Ma üritan süüa võimalikult tervislikult ja teha paju trenni jõusaalis. See töötab, aga mitte piisavalt! Ma tahan alati lüüa rohkem väravaid ja sellega meeskonda aidata.

Levadia näib olevat väga heas seisus. Palun räägi meile meeskonna hingest ja energiast.

Meeskonna energia on väga hea! Me teame üksteist palju paremini – see on võtmesõna selleks hooajaks. Me oleme harjunud koos mängima ja teame, milliseid kohti me peame väljakul hõivama.

Kohtume homme kell 14:30 Sportland Arenal. FCI Levadia vs Paide LM!

FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner