FCI Levadia esindusmeeskond käis krüoteraapia ehk külmaravi seansil

FCI Levadia esindusmeeskond käis esmaspäeval krüoteraapia ehk külmaravi seansil, mida pakub Haaberstis asuv Cryotherapy Clinic OÜ.

Krüoteraapia ehk külmaravi kõige efektiivsem pool on taastumisel ja kaalu langetamisel. 3 minutilise seansi järel on võimalik kaotada kuni 800 kalorit ja saada lahti kergematest valudest ning kiirendada taastumisprotsessi.

Krüoteraapia kabiin kiirendab organismi loomulikku taastumist kõige efektiivsemini.Kui vanasti kasutasid sportlased treeningutest/võistlustest taastumiseks jäävanni, siis tänapäevasem meetod selleks on krüokabiin. rüokabiin on sportlaste seas kasvamas üheks enimkasutatavaks taastusvahendiks. Maailmakuulsad nimed nagu LeBron James ning Floyd Mayweather kasutavad krüokabiini hüvesid juba aastaid ning ülemaailmselt on nende eeskuju hakanud järgima paljud.

Spetsiaalselt valmistatud kabiinis lastakse temperatuur 140 kuni 160 külmakraadini. Sellised olud aitavad lihastel kiiremini taastuda, viies koheselt piimhappe füüsilise pingutuse eelsesse staadiumisse.Krüokabiin stimuleerib immuunsust, aitab vabaneda valust, parandab naharakkude taastumist ning on kasulik närvisüsteemi toimimisele.

FOTO: Katariina Peetson

‭+372 520 8686‬
‭+372 5684 3537‬

Play Together, Win Together!
Enroll Your Child in FCI Levadia
and Spark Their Passion for Football!