Väravakütt Manucho liitus FCI Levadiaga!

FCI Levadia sai täna veel ühe olulise täienduse kui meeskonnaga liitus Elevandiluuranniku ründaja Manucho, kodanikunimega Kouakou Fabrice Elysée Kouadio. 29-aastane edurivimees allkirjastas klubiga üheaastase lepingu kehtivusega kuni 2020. aasta lõpuni.

2014. aastal lõi Manucho Premium Liigas viienda koha pälvinud FC Infoneti kasuks 30 väravat. Eelnevalt kandis ta Nõmme Kalju ning Kohtla-Järve FC Lootuse särki.

Elevandiluuranniku ründaja veetis eelmised viis hooaega neljas erinevas liigas. Esmalt mängis ta Alžeeria kõrgliigaklubides USM Alger, Relizane ja CS Constantine, siis Egiptuse meistrisarjas Al Ittihadis ja 2018-19 hooajal Tuneesia kõrgliigaklubis CS Staxien. Tänavuse aasta teise poole mängis Manucho Läti kõrgliigaklubis FK Liepaja.

“Olen väga õnnelik, et saan taas Premium Liigas mängida! FCI Levadia tegi mulle huvitava pakkumise ning otsustasin selle vastu võtta. Tunnen varasemast ajast mitmeid mängijaid, olen kohtunud ka peatreener Martin Reimiga ning temast jäi suurepärane mulje. Arvan, et meil on väga hea meeskond ning me suudame uuel hooajal oma unistuse teoks teha – jõuda eurosarjas võimalikult kaugele ning võita Eesti meistritiitli! Ma ei ole mängijana kunagi meistritiitlit võitnud, ootan väga seda hetke! Loodan, et mul õnnestub uuel hooajal tõusta liiga parimaks väravakütiks,” sõnas Manucho lepingu sõlmimise järel.

“Lõppenud hooajal jäi meil ründeliini teravusest puudu, kuid Manucho liitumisega saime edurivisse väga väärtuslikku täiendust. Manucho on tugeval tasemel kogenud mängija, kes tunneb nii Premium Liigat kui meie klubi. Ta soovib end tõestada ja näidata. Usun, et meievaheline koostöö kujuneb viljakaks ning mõlemad pooled jäävad rahule,” kommenteeris FCI Levadia spordidirektor Sergei Pareiko.

Manucho kannab uuel Premium Liiga hooajal FCI Levadia särki numbriga 11.

FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner