Meeste A-koondis kaotas kodus napilt Slovakkiale. Täna mängitakse võõrsil Rootsi vastu!

Eesti rahvuskoondise uus peatreener Jürgen Henn kutsus Rahvuste liiga kohtumisteks koondisesse viis Levadia mängijat: Mihkel Ainsalu, Michael Schjønning-Larsen, Ioan Yakovlev, Karl Andre Vallner ning haiguse tõttu kõrvale jäänud Rasmus Peetsoni. Esimene kohtumine peeti 5. septembril Slovakkia vastu (0:1) Juba täna astutakse lahingusse võõrsil Rootsi vastu.

5. septembril kohtus meeste A-koondis kodus Slovakkiaga. Levadia meestest alustasid põhikoosseisus Mihkel Ainsalu ja Michael Schjønning-Larsen. 77. minutil sekkus mängu ka Ioan Yakovlev. Kohtumise 90+6. minutil teenis Yakovlev Eestile nurgalipu juurest karistuslöögi, millest väravat kahjuks ei sündinud. Ka mõned minutid varem oli Yakovlevil väravast väga vähe puudu jäänud. Üldpilt oli ilusam kui varem. Ka publik uskus lõpuni Eesti koondise edusse. Kahjuks seekord loodetud tulemust ei saavutatud.

Täna minnakse Rahvuste liiga teises kohtumises vastamisi Rootsiga, kellele viimane kord alla vannuti (2:1). Kohtumise avavile kõlab täna, 8. septembril kell 21:45. Mäng peetakse Solnas Strawberry Arenal. Mängu saab jälgida ETV+ vahendusel.

FCI Levadia soovib kuttidele ning kogu koondisele kuhjaga edu!

Kaanefoto: Liisi Troska / jalgpall.ee