HEATEGEVUSLIK 101. TALLINNA DERBI MINU UNISTUSTE PÄEVAGA. “Usume, et unistused teevad imet!”

FCI Levadia korraldab koos Minu Unistuste Päevaga suure heategevusliku 101. Tallinna derbi, kus sihitakse uut Premium liiga mängu publikurekordit. 101. Tallinna derbi toimub 4. juulil kell 19:00 A. Le Coq Arenal.

Lisaks heategevusele toimub mängus ka rahvusvahelise jalgpalliturniiri Tallinn Cup avatseremoonia, kus osaleb üle 100 võistkonna, sealhulgas võistkonnad Portugalist, Soomest ja Rootsist.

Tallinna derbi 101. mõõduvõtt Premium liigas on suunatud heategevuslikule organisatsioonile Minu Unistuste Päev, kus kogutakse fondile annetusi, et lapsi aidata. FCI Levadia annetab igalt eelmüügist ostetud piletilt 2 eurot ning piletikassast ostetud täispiletilt 5 eurot.

FCI Levadia kogukonnajuht Lauri Välja: “Mul on väga hea meel, et koos armsate Minu Unistuste Päeva heategevusfondi inimestega saame õla alla panna fondi lastele, et aidata kaasa nende tervenemise protsessile ja unistuste täitumisele. Enne kohtumist, alates kell 17:00 toimub festivalialal väga palju ägedaid tegevusi, mis pakuvad rõõmu nii lastele kui vanematele.”

FCI Levadia korraldab heategevuslikul eesmärgil erinevate tähtmängijate jalgpallisärkide oksjoni, mille kogutulu annetatakse samuti fondile. Oksjonile tulevad Barcelona tähtmängija Pedri, Barcelona naiskonna ja maailma parima naisjalgpalluri Aitana Bonmatí, Brasiilia kõrgliiga staari, Atlético Mineiro kapten Hulki autogrammiga mängusärgid ja palju muud vinget! Heategevusliku oksjoni kohta leiab peagi infot FCI Levadia kanalite vahendusel.

“Kutsun kõiki inimesi kohtumisele, et teha koos head ja koguda võimalikult suur summa annetuseks heategevusfondile. Olen kindel, et tuleb suurejooneline ja atmosfäärne kogupereüritus, kuhu on oodatud absoluutselt kõik. Kohtume 4. juulil A. Le Coq Arenal!” lisas Välja.

“Tulles vaatama põnevat jalgpallimängu, annad omalt poolt olulise panuse raskelt või krooniliselt haigete laste unistuste elluviimiseks. Usume, et unistus teeb imet! Positiivsed elamused, rõõm ja julgustus on need, mis aitavad haigetel lastel elus edasi liikuda ning nautida oma lapsepõlve,” lisas Grete-Liis Lepp, SA Heategevusfond Minu Unistuste Päev koostööjuht. 

MIS MÄNGUPÄEVAL TÄPSEMALT TOIMUB?

17:00 – AVATUD TASUTA KOGUPERE FESTIVALIALA – A. Le Coq Arena parklas.

Festivalialalt leiab meelelahutuslikke tegevusi igas vanuses inimene.

  • SUUR batuut lastele / Footdarts – täpsuslöögi mäng / erinevad õuemängud
  • Laste tuju hoiavad üleval kolm ägedat maskotti: 2 mereröövlit ja lõvi Leffu
  • Unistuste puud – pane kirja oma unistused ja klubi koostöös Minu Unistuste Päevaga proovib aja jooksul täidetavad unistused ära teha
  • Maitsvat süüa pakub Kamikadze Grill Restoran ja joogipoolist Amps kohvik
  • Mini-pannkoogid ja pehme jäätis
  • Minu Unistuste Päeva vabatahtlikud pakuvad näomaalinguid

18:55 – Eesti hümni esitab särav muusik Birgit Sarrap

19:00 – FCI Levadia vs FC Flora jalgpallikohtumise avavile

19:45 – vaheaja tegevused, heategevusliku oksjoni võitjad

Kohtumiseni 4. juulil, A.Le Coq Arenal suurel heategevuslikul sündmusel!

Väravad avatakse 1,5 tundi enne kohtumise algust ehk 17:30.

PILETIINFO

Eelmüük: 

Täispilet: 5 €

Sooduspilet (õpilane, üliõpilane, pensionär): 2.40 €

TASUTA: lapsed kuni 12. eluaastani (k.a), kaitseväelased (töötõendi ettenäitamisel kassas), hooajakaardi omanikud (kassast Levadia / Infoneti kogukonnale 10€, teistele 49€)

Kohapeal:

Täispilet: 10 €

Sooduspilet: 3 €

FCI Levadia ootab kõiki staadionile – teeme midagi vinget ja aitame üheskoos lapsi!

OSTA PILET MÄNGULE SIIT JA AITA LASTE UNISTUS ELLU VIIA!

FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner