Kodumäng JK Narva Transi vastu peatati ilmastikuolude tõttu. Uus kuupäev selgumisel!

Laupäeval, 14. septembril kell 19:00 kõlas A. Le Coq Arenal avavile JK Narva Transi vastu. Esimene poolaeg õnnestus meeskondadel ära mängida, kuid teisel poolajal mäng siiski katkestati.

FCI Levadia ning JK Narva Trans olid laupäeval valmis alustama Premium liiga 27. vooru lahingut, kui juba meeste soojenduse ajal hakkas kergelt vihma sadama. Sellest hoolimata astusid mehed staadionile ning kohtumise avavile oli kõlanud. Esimene poolaeg möödus kergema vihma saatel, mis ajapikku muutus üha tugevamaks. Esimese 45 minuti jooksul tekkisid Levadial mõned päris head võimalused, mida kahjuks realiseerida ei suudetud. Poolaeg lõppes juba tugeva vihmasaju, keskmisest ohtlikemate olukordade ning 0:0 seisuga.

Vaheajal ei lõpetanud vihm kallamist ning isegi ägestus ja lisandus äikesetorm. Vaheaja pausilt naasid meeskonnad siiski väljakule ning teise poolaja avavile oli kõlanud. Nii õnnestus FCI Levadial ning JK Narva Transil mängida järgmised kolm minutit kui 49. minutil kõlas taas peakohtuniku vile, mis pani mängu ilmastikutingimuste tõttu pausile. Pausi kestuseks määrati 20 minutit.

15 minuti möödudes astused palliplatsile kohtunikud, kes testisid, kas tingimused on mängitavad. Pika arutelu järel otsustati, et mäng on siiski selleks korraks katkestatud ning jätkatakse esimesel võimalusel. Reeglite kohaselt oleksid meeskonnad pidanud ülejäänud 42 minutit mängima järgmisel päeval, kuid muru korrasolekus kaheldi, sest ilm oli jätkuvalt tormine ja vihmal lõppu ei paistnud.

Kohtumise jätkumise kuupäev on veel küsimärgi all, info avaldadakse esimesel võimalusel. Omalt poolt täname fänne, kes siiski vihmasel õhtupoolikul sammud A. Le Coq Arena suunas seadsid ning tormis vastu pidasid!

Kohtume juba järgmisel kodumängul 22. septembril, vastaseks Pärnu Jalgpalliklubi Pärnu. Pileti tekivad Piletitaskusse saadavale uuel nädalal.