FCI Levadia võttis kodumängus 3:1 võidu Tartu JK Tammeka üle

FCI Levadia alistas Premium liiga kodumängus Tartu JK Tammeka skooriga 3:1.

Parim võimalus tekkis külalistel 13. minutil, kui Edgar Tur kaotas palli Herman Pedmansonile, kes jätkas Patrick Genro Veelmale ning too pani läbisöödu Akaki Gvineriale, ent Gruusia ründaja karjääri esimene Premium liiga värav jäi sündimata, sest Bourama Fomba tegi head kaitsetööd.

35. minutil jõudis Veelma Tammeka nurgalöögist virutama, ent Karl Andre Vallner püüdis. Seejärel läkitas Levadia esikinnas palli Ioan Yakovlevile, kes jõudis Richard Alandiga silmitsi ning pani võrgu sahisema – 1:0 ja Vallnerile resultatiivne sööt!

Esimese kolmveerandtunni lõpp kuulus täienisti Levadiale, ent riietusruumi sammuti vaid üheväravalises edus. Teist poolaega alustas Levadia sooviga mängu kontrollida, sellega saadi kenasti hakkama.

51. minutil sai Levadia kätte teise tabamuse. Mark Oliver Roosnupuga kombineerinud Michael Schjönning-Larsen jõudis vastase karistusalasse ja lõi peale, pall tabas posti, siis Alandi selga ning seejärel läks see sisse – 2:0!

Viis minutit hiljem kukutas Richie Musaba Levadia karistusala ees Pedmansoni, misjärel määrati Tammekale karistuslöök. Keskkaitsja Tanel Tammik virutas palli vasakusse nurka ja tõi tartlased mängu tagasi – 2:1!

Kuigi Tammeka esimese kolli järel võis arvata, et sinisärgid proovivad iga hinna eest teist õnnestumist leida, siis nii ei läinud, vaid madin läks täielikult Levadia kätte. Curro Torrese meeskond jõudis kolmandat korda jaole kolmandal üleminutil, kui Aleksandr Zakarljukalt söödu saanud Robert Kirss möödus Rasmus Kallasest ja koksas palli varbaga ristnurka – 3:1 võit Levadiale.

61 punkti kogunud Levadia on jätkuvalt tabeliliider, neile järgneb 46 silmaga Nõmme Kalju, kel on kaks mängu vähem peetud.

FCI Levadia järgmine kodumäng toimub järgmisel pühapäeval, vastaseks Nõmme Kalju võistkond. Kohtumine A.Le Coq Arena algab 19:00. Piletid järgmisele kodumängule leiad juba Piletitaskust www.piletitasku.ee/et/event/6166

Aitäh kõigile, kes leidsid tee staadionile ja andsid oma panuse meeskonna võiduks! Juhul, kui sa sel kodumängul kohal ei olnud siis loodame sind koos kaaslastega näha juba järgmisel kodumängul Nõmme Kalju vastu! Peaauhinnana loositakse koostöös Winnerziga välja puhkusreis kahele soojale maale. Lisainfo loosimise kohta leiad juba õigepea FCI Levadia sotsiaalmeedia kontodel.