Levadia U21 ronis raskest seisust välja ja võitis üleminutitel

FCI Levadia järelkasvuvõistkond sõitis külla FC Tallinnale. Mängust kujunes väravaterohke mäng, kus löödi seitse väravat – Levadia U21 jäi 3:1 kaotusseisu, kuid väljusid 4:3 võitjatena.

Premium liiga kogemustega võistkond FC Tallinn võõrustas Rohevalgete U21 võistkonda Esiliiga 8. voorus. Mäng toimus 27. aprillil Lasnamäe Spordikompleksi kunstmurustaadionil ning võitjana väljus FCI Levadia U21 seisuga 4:3.

FC Tallinn võitis esimese poolaja 2:0, kui väravad lõid Premium liiga kogemustega Aleksandr Volkov (39′) ning Kirill Nesterov (45′). FCI Levadia eelmise suve täiendus Henri Järvelaid sai kirja oma järgmised minutid pärast pikka-pikka vigastuspausi. Nüüd lõi ta värava 55. mänguminutil, kui lõi tabloole seisuks 2:1.

Läks vaid kuus minutit, kui Aleksandr Volkov lõi oma mängu teise värava ja 61. minutiks oli seis 3:1. Siis panid Rohesärgid tuurid põhja ja hakkas come-back. 65. minutil lõi oma hooaja esimese Esiliiga värava Hubert Liiv ning 71. minutil lõi penaltist viigivärava Maksim Gussev. See polnud veel kõik, FCI Levadia U21 võitis kohtumise 90+1 väravast, kui võiduvärava saatis FC tallinna võrku Nikita Kondratski, kelle jaoks oli tegemist samuti Esiliiga hooaja esimese väravaga.

FCI Levadia U21 järgmine mäng toimub 6. mail, kui Maarjamäe staadionil võõrustatakse JK Tallinna Kalevi U21 võistkonda. Mängu avavile kõlab kell 19:00.

Kaanefoto: Katariina Peetson/jalgpall.ee