FCI Levadia U21 alistas kindlalt Tallinna Kalevi U21 võistkonna

Esiliiga 9. voorus läksid Lasnamäe Infoneti staadionil FCI Levadia U21 ja Tallinna Kalevi U21 võistkonnad. Võitjana väljus kindlalt 3:0 koduvõistkond Levadia.

Rohesärkide U21 võistkond alustas mängu tempokalt ning hakkasid vastasele oma mängupilti peale suruma. See tõi suhteliselt kiiresti ka edu, kui Nikita Kondratski lõi koduvõistkonna juba 12. minutiks juhtima. Vaheajale mindi aga 2:0 eduseisul, sest meeskonna kapten Sergei Mošnikov sai 43. minutil jala valgeks.

Teisel poolajal mõlemad otsisid oma võimalusi, kuid kohtumise kolmas värav sündis alles mõned minutid enne kohtumise lõppu – 83. mänguminutil. Kohtumise kolmanda ehk viimase värava lõi Aleksander Filatov. 3:0 värav sündis 83. minutil ning sellega oli mäng otsustatud.

Tallinna FCI Levadia U21 teenis kolm punkti ning tõusis Esiliigas 5. kohale. Neljandal kohal olev FC Flora U21 võistkond ja kolmandal kohal olen Viimsi on kogunud sama arvu punkte.

Levadia U21 järgmine kohtumine toimub 17. mail võõrsil Harju JK Laagriga, kes on ühtlasi Esiliiga ainuliider. Järgmine kodumäng toimub 26. mail ning siis kolivad Rohevalged Maarjamäele. Külla sõidab Esiliiga praegune teise koha omanik.

Kaanefoto: Katariina Peetson/jalgpall.ee