FCI Levadia U21 alistas Tabasalu JK 2:1

FCI Levadia U21 alistas eile Maarjamäe staadionil Esiliiga 22. vooru kohtumises Tabsalu JK 2:1. Brent Lepistu 280 päeva pikkuseks kujunenud vigastuspaus lõppes eile, kui mängumees tegi esimesed 45 minutit.

FCI Levadia U21 pääses matši juhtima 20. minutil. Värava lõi Aleksander Filatov, kes kasutas ära madalast söödust tekkinud segaduse. Avapoolaeg, millega raskest põlvevigastusest tingitud pausilt naasnud Brent Lepistu piirdus, lõppeski seisul 1:0.

Pausilt naasis kodumeeskond pisut isukamana ning 52. minutil lõi Romeo Aan kasti tagant teise värava. Levadia hoidis kurssi hooaja 9. võidumängu suunal üsna edukalt ka siis, kui teise hoiatuse saanud Henri Järvelaid 70. minutil väljakult minema saadeti.

Tabasalu suutis viimasest 20+ minutist ja arvulisest enamusest välja pigistada vaid ühe vastuvärava, mis sai see-eest ilus. Henri Raaper saatis pika palli vastase kasti, Markus Vaherna sai selle efektselt omaks, raputades puutega kaitsja maha, ning põrutas palli lati alt tagumisse nurka. Lõppskooriks sai 2:1.

FCI Levadia U21 on 22 vooruga teeninud 31 punkti ja on liigatabelis hetkel kuuendal kohal. Duubelvõistkonna järgmine kohtumine leiab aset 18.08, kui koduväljakul võõrustatakse JK Tallinna Kalevi U21 võistkonda. Kohtumine Maarjamäe staadionil algab 12:30.