FCI Levadia tuleb Horvaatiast tagasi 5:1 kaotusega

25. juulil kohtusid Opus Arenal NK Osijek ja FCI Levadia, mäng algas Eesti aja järgi kell 21:00. Järgnev on ülevaade mängu käigust.

Esimene poolaeg

Mäng algas hoogsalt, kui juba 3. minutil oli Osijekil võimalus skoori avada. Siiski suutis Levadia brasiillasest keskkaitsja ründaja palli kontrolli alt ära viia. Levadia ründas 4. minutil, kuid nende tsenderdus sattus Osijeki väravavahi kätte pärast kaitsjast rikošetti.

8. minutil viis Levadia kohtumise juhtima Ioan Yakovlev, kes kasutas ära Osijeki väravavahi vea. Kuid minut hiljem vastas Osijek kiiresti ja viigistas seisu 1:1. Mängu käik muutus ja 15. minutiks hakkas Osijek koduväljakul mängu rohkem kontrollima.

Osijek suurendas oma eduseisu 18. minutil, kui nad kasutasid ära Levadia pehme söödu, ja ründaja möödus Vallnerist, tehes seisuks 2:1. 27. minutil lõi Mierez kübaratriki, suurendades eduseisu 3:1.

34. mänguminutil lõi Osijeki ääreründaja palli Vallneri seljataha ja seis oli 4:1. Enne poolaega oli Levadial võimalus kaotusseisu vähendada, kuid nende löök läks üle värava. Poolajale mindi seisuga 4:1 NK Osijeki kasuks.

Teine poolaeg

FCI Levadia tegi vahetusi, kui mängust lahkusid Heitor ja Felipe Felicio ning nende asemel tulid Larsen ja Robert Kirss. Levadia alustas teist poolaega paremini, kuid 55. minutil maandus Larseni tsenderdus Osijeki väravavahi sülle.

56.-58. minuti jooksul oli Levadial mitu teravat tsenderdust, kuid väravat neist ei sündinud. 68. minutil lõi Osijek 5:1, kui vahetusest sekkunud ründaja mängis kaitsjaid üle ja lõi palli Vallneri seljataha.

83′ oli Levadial ideaalne võimalus kaotusseisu vähendada, kuid Frank Liivak lõi tühjast väravast mööda. Osijek kasutas edukalt kiirrünnakuid ja pikki palle, kontrollides mängu.

Mäng lõppes NK Osijeki 5:1 võiduga. Osijeki väravad lõid: 3x Ramon Mierez, Renan Guedes ja Domagoj Bukvic. Levadia poolelt oli ainus väravalööja Ioan Yakovlev.

Korduskohtumine toimub nädal hiljem Tallinnas A. Le Coq Arenal kell 19:00. Rohkem infot FCI Levadia Facebooki ürituse all ning piletid on saadaval Piletitaskus.