FCI Levadia tõi Narvast Andrei Leškinile ilusa sünnipäevakingi!

Premium liiga 31. vooru kohtumine peeti 5. oktoobril Narvas Kalev-Fama staadionil. FCI Levadia alistas JK Narva Transi 2:0.

Täna, laupäeva varalõunal startis meeskonna buss Narva poole, et astuda taaskord lahingusse JK Narva Transi vastu Premium liiga 31. voorus. Ühtlasi on täna klubis sünnipäevaline – Andrei Leškin! Sel puhul toodi hooaja lõpusirgel koju veel 3 vajalikku punkti.

Esimene poolaeg

Võib öelda, et mäng otsustati juba esimesel poolajal, kui FCI Levadia mõlemad väravad sündisid esimese 45 minuti käigus. Nagu ka viimases Narvaga kohtumises oli Matrossov peaaegu alati õigel ajal õiges kohas ning näitas ühele puurilukule omaseid häid tõrjeid. Küll aga suutsid palli domineerinud Levadia mängijad ajastada oma käigud õigesti ning 17. minutil avas skoori Mihkel Ainsalu. Kõigepealt saatis palli värava suunas Frank Liivak, kui nagu varasemalt mainitud, sai käed vahele JK Narva Transi väravavaht Matrossov. Küll aga jäi pall lahtiselt värava ette ning võimaluse kasutas edukalt ära Mihkel Ainsalu – 1:0!

Narva meeskonnal tuli kätt pidevalt pulsil hoida, kuid eriti ohtlikuks kiskus olukord 30. minutite alguses. 31. minutil õnnestus Roosnupul pall kasti suunata ning sealt edasi käis asi juba lihtsalt – palli puutus Larsen, kes suunas selle omakorda Zakarliukale ning Zakarliuka edasi otse väravasse! 2:0!

Teine poolaeg

Tundub, et poolajapausil õnnestus Narva meeskonnal motivatsiooni taastada ning tagasi tuldi suurema isuga. Ka JK Narva Transi meeskond suutis Levadia kastis tekitada ohtlikke olukordi ning teenida mõlemat: nurga- ja karistuslööke. Küll aga ei õnnestunud ühtki nendest võimalustest realiseerida ning lõpuvile kõlades seisis tablool siiski 2:0.

Vigade parandus JK Narva Transi vastu tehtud! Üsna pea suundume taas koondisepausile ning naastes ootab meid ees kohtumine JK Tartu Tammekaga võõrsil. Premium liiga hooaja lõpuni on vaid viis mängu minna! Ühtlasi ootab 22. oktoobril eelviimase kodumänguna meid ees klubi 26. sünnipäev: FCI Levadia – FC Nõmme United. Piletid siit!