FCI Levadia läheb Jaanipäevale vastu suure võiduga

Eile toimus Männiku staadionil Premium liiga 16. vooru kohtumine, kus kohalik Nõmme United võõrustas Premium liiga liidrit FCI Levadiat. FCI Levadia lõi kuus vastuseta väravat.

19. juunil kell 18:00 võõrustas Premium liiga uustulnuk Männiku staadionil esmakordselt Premium liiga liidrit FCI Levadiat. Rohesärgid võtsid mängu koheselt enda haardesse ja nii see jäi ka terve mängu jooksul – kohe mängu alguses löödi ka kiire avavärv. Mihkel Ainsalu sai ca 20 meetri pealt kasti tagant palli ning äsas koheselt peale. Pall lõpetas Marko Meeritsa selja taga ning Levadia sai tahetud kiire avavärava kätte. Turmtuli jätkus, 22. ja 29. mänguminutil lõi Felipe Felicio kaks väravat. Vaheajale mindigi 3:0 seisul.

Kumbki meeskond vaheajal vahetusi ei teinud ning mäng praktiliselt jätkas samamoodi. Richie Musaba sai jala valgeks 51. minutil ning lõi oma hooaja seitsmenda värava. Kuus minutit hiljem sai Felipe Felicio kirja oma elu esimese Eesti kõrgliigas löödud kübaratrikiga, ehk kolmanda värava. Jala(pea) sai valgeks ka teine brass, keskkaitsja Heitor, kes lõi 66. minutil nurgalöögist hooaja esimese värava.

FCI Levadia jätkab mängudega 29. juunil, kui sõidetakse külla Narva Transile ning pärast seda on SUUR heategevuslik kodumäng FC Flora vastu. Kohtumine algab 4. juulil kell 19:00 ning piletid on juba müügil. Osta pilet ja 50% piletitulust läheb Minu Unistuste Päeva fondile heategevuseks. Osta pilet SIIT.

Kaanefoto: Katariina Peetson/jalgpall.ee

Protokoll:

19. juunil kell 18.00 Männiku staadionil

FC Nõmme United – Tallinna FCI Levadia  0:6 (0:3)
7. Mihkel Ainsalu, 22., 29., 57. Felipe Felicio, 51. Richie Musaba, 67. Heitor

Väravasöödud: 7. Felipe Felicio, 22. Rasmus Peetson, 29. Henri Järvelaid, 51. Til Mavretic, 57. Maximilian Skvortsov, 67. Joao Pedro
Hoiatused: 38. Til Mavretic, 75. Alexandre Lopes Gomes
Mänguolud: +14, pilves ilm, muruväljak heas seisukorras