FCI Levadia kohtub homme JK Narva Transiga teiseks poolajaks!

14. septembril poolelijäänud mäng peetakse lõpuni homme kell 18:00 A. Le Coq Arenal.

Esimese sügiskuu keskpaigas asusid Premium liiga 27. voorus vastamisi FCI Levadia ning JK Narva Trans. Kohtumine katkestati teise poolaja alguses, kui peale 20-minutilist pausi sai siiski selgeks, et jätkata ei ole enam võimalik. Niivõrd halvad ilmastikutingimused tegid oma töö ning jalgpalli mängimisest polnud jälgegi.

Esimese ja teise poolaja vahele on kodumeeskonnal jäänud kolm Premium liiga kohtumist, millest kõik on suudetud võita. JK Narva Transi meeskonnal on pausi ajal tulnud maha pidada neli lahingut, millest üks on mängitud viiki, kaks võidetud ning viimane kaotatud. Saame näha, milliseks kujuneb poolelijäänud vastasseis! Samuti ootab meeskondi juba 5. oktoobril ees taaskohtumine. Premium liiga 31. vooru kohtumiseks sõidab FCI Levadia meeskond külla JK Narva Transile.

Homme kõlab avavile kell 18:00 ning mängu jätkatakse minutitest 48:22. Loodame selleks korraks paremat ilma ning paneme pealtvaatajatele südamele, et halb ilm ei ole takistus mängule tulemaks – A. Le Coq Arenal on katus peal ning vihma kartma ei pea! Meeskond vajab teie tuge!

Homme peetava teise poolaja piletid on kõigile tasuta! Võta pilet siit.