FCI Levadia alistas võõrsil Pärnu JK Vapruse 4:1

FCI Levadia alistas Pärnu Rannastaadionil Premium liiga 23. vooru kohtumises kindlalt Pärnu JK Vapruse 4:1.

Võrdlemisi rahuliku alguse järel sai Levadia küll paarikümne minuti järel initsiatiivi enda kätte, ent avavärav tuli siiski kerge üllatusena – Frank Liivaku tsenderdus paremalt äärelt osutus Vapruse väravavahi Ott Nõmme jaoks liiga keeruliseks. Nõmm liikus väravajoonelt välja, et kõrge pall minema lüüa, kuid tsenderdus oli selle jaoks liiga kõrge ja kõigele lisaks põrkas Nõmm veel maandudes Martin Käosega kokku, eemaldades ennast olukorrast täielikult. Paari sekundi pärast oli pall juba Robert Kirsi löögist väravas ja skoor avatud – 0:1!

Läks vaid kolm minutit, kui Mihkel Ainsalu sai karistusalas kätte Liivaku söödu, pööras ja kihutas palli peatamatult posti kõrvale – 0:2!

Kiirelt saadud kaheväravaline eduseis muutis Levadia olukorra juba üsna mugavaks ning kuna ka Vaprus ei suutnud oma ründemängu kohe üldse käima saada, järgnes Levadia hooaja üks lihtsamaid mänge. Ainsalu võimas kauglöök jõudis teise poolaja alguses seisuks juba 0:3 teha, enne kui Vaprus üldse oma esimese pealelöögi kirja sai.

Mängu lõpus sahises väravavõrk väikese vahega veel kahel korral. 88. minutil kerkis nurgalöögijärgses olukorras kõige kõrgemale Bourama Fomba, kes tegi seisuks 0:4, paar minutit hiljem sai Vapruse auvärava enda nimele Ronaldo Tiismaa, tehes lõppseisuks 1:4.

FCI Levadia järgmine kohtumine on juba tuleval reedel, kui koduväljakul A.Le Coq Arenal kohtume Tartu JK Tammekaga. Kohtumine algab 19:30 ja piletid leiad juba praegu Piletitaskust www.piletitasku.ee/et/event/6165