FCI Levadia alistas Premium liiga 22. vooru kohtumises Nõmme Unitedi 1:0

FCI Levadia naases pärast UEFA Konverentsiliiga kohtumist Premium liigasse 1:0 võiduga Nõmme Unitedi üle.

Rohesärgid alustasid võõrsilkohtumist Nõmme Unitedi vastu korraliku survega, kui esimese kümne minutiga teeniti kolm nurgalööki. Nõmmekad suutsid esimese poolaja FCI Levadia survele vastu pidada ja oma värava tühjana hoida.

Teisel poolajal tegi Premium liiga ainuliider ära viis vahetust ja jätkasid Nõmme Unitedi survestamist. Kellal oli tiksunud 61. mänguminut, kui vahetusest sekkus oma debüütmängu Premium liigas teinud FCI Levadia viimane täiendus Mousta Bah. Kui tundus, et Nõmme United peab FCI Levadia survele vastu siis 74. minutil nõmmekad murdusid. Vasakult äärelt tegi suurepärase eeltöö vahetusest sekkunud Mark Oliver Roosnupp, kes mängis kauni pettega mööda kahest Unitedi kaitsjast ja andis terava söödu värava ette, kus ühepuutega lükkas palli väravasse Mousta Bah. Bahil oli see esimene mäng rohesärkide eest Premium liigas ja ühtlasi ka esimene värav rohesärkide eest.

Kuigi United proovis lõpus veel FCI Levadia väravat ohustada siis midagi ohtliku nad siiski korda suuta ei saatnud ja nii võttis FCI Levadia hooaja 17. võidu Premium liiga ja jätkab ainuliidrina.

FCI Levadia järgmine kohtumine leiab aset juba tuleval laupäeval, kui võõrsilkohtumises Pärnu Rannastaadionil minnakse vastamisi Pärnu Vaprusega. Kohtumine Pärnus algab 19:00. Kohtumist näitab otsepildis Soccernet TV.