FCI Levadia alistas kodus JK Tallinna Kalevi 4:0!

Täna, algusega kell 19:00 asusid omavahel Premium liiga 30. voorus lahingusse FCI Levadia ning JK Tallinna Kalev. Kohtumisest võttis kolm punkti kodumeeskond!

A. Le Coq Arenale kogunes täna kella seitsmeks 452 pealtvaatajat, et tunnistada Premium liiga 30. vooru kohtumist FCI Levadia ning JK Tallinna Kalevi vahel. Juba poolajapausile minnes oli selge, et mängu domineeris tugevalt Levadia meeskond, kui skoor näitas pausile asudes 3:0. Eelmisel aastal kolmanda koha kindlustanud JK Tallinna Kalev sel korral vastavat taset näidata ei suutnud ning tuli leppida lõppskooriga 4:0.

Esimene poolaeg

Esimene poolaeg oli üsnagi sündmusterohke. Kohe peale avavile kõlamist asus Levadia meeskond edukalt rünnakule, kui esimese minuti jooksul oli pall juba vastaste kastis ning Richie Musaba realiseeris Zakarliuka söödust sündinud väravavõimaluse. Seis tabool 1:0!

23. minutil ründas Levadia meeskond taas vastaste väravat, kui JK Tallinna Kalevi õnnetuseks lõi omavärava hoopiski Kaspar Laur – 2:0. Kodumeeskonnal oli esimese poolaja keskel juba kaheväravaline edu vastaste ees. Kuid sellega esimene poolaeg veel ei lõppenud.

34. minutil leidis Aleksandre Lopes Gomes kastist Michael Schjønning-Larseni, kes tabas vastaste väravat. Esimese poolaja lõpuks juhtis Levadia vastaseid 3:0.

Teine poolaeg

Teise poolaja alguses oli vastaste meeskond teinud topeltvahetuse, kui väljakult lahkusid Daniil Sheviakov ja Sander Sinilaid ning kohtumisse sekkusid Taavi Jürisoo ning Marek Kaljumäe. Teisel poolajal sünnib vastaste meeskonnal veel vahetusi, kuid etteruttavalt võib öelda, et oodatud tulemust vahetustest ei sündinud.

Teisel poolajal teeb ka FCI Levadia mõningad vahetused, kui väljakult lahkuvad esimese värava autor Richie Musaba, Alekdandr Zakarliuka, Ioan Yakovlev, meeskonna kapten Rasmus Peetson ning Joao Pedro. Mängu sekkusid Moustapha Bah, Mark Oliver Roosnupp, Maksimilian Skortsov, Ken Kallaste ning Henri Järvelaid.

71. minutil sekkunud Mark Oliver Roosnupp lööb 90. minutil oma hooaja kuuenda värava! Lõppskooriks 4:0 ning Levadia korjab tabeliliidrile omaselt taaskord kolm võimast punkti.

Järgmisena kohtume taas koduväljakul, kui JK Narva Transi vastu mängitakse 14. septembril katkestatud kohtumise teine poolaeg. Kohtumine jätkub minutitelt 48:22. Piletid on KÕIGILE TASUTA! Tasuta pileti saad siit.