FCI Levadia sõlmis Marko Lipuga kolmeaastase lepingu

FCI Levadia allkirjastas täna klubi KTM-ist 20-aastase keskkaitsja Marko Lipuga kolmeaastase töölepingu.

Marko Lipp on JK Kotkas-Juuniori ja FC Levadia Jalgpallikooli noortetreeneri Aivar Priideli kasvandik, kes kandis pikalt FCI Levadia U21 meeskonna kaptenipaela ning jõudis eelmisel hooajal esindusmeeskonda. Ühtlasi kuulub Lipp Eesti Jalgpalli Liidu stipendiaatide hulka.

Lipp osales äsja Eesti U21 koondise koosseisuga Türgis toimunud Antalya Cupil, lõi kaks väravat ning valiti turniiri parimaks kaistjaks.

“Marko Lipuga profileingu sõlmimine oli asjade loogiline käik. Ta on noor ja silmapaistvate omadustega mängija, kes nägi esindusmeeskonda jõudmise ja seal oma võimaluse saamise nimel väga palju vaeva. Ta on lepingu auga välja teeninud! Meie klubil on temaga väga suured plaanid. Loodan väga, et värske profileping tiivustab Markot veelgi rohkem end mängijana arendama ning oma oskusi lihvima,” ütles FCI Levadia peatreener Aleksandar Rogić.

“Mul on väga hea meel oma kasvatajaklubiga sõlmitud esimese lepingu üle. Tahtsin väga profilepinguni jõuda, pingutasin selle nimel kõvasti ja nüüd on see käes! Olen väga tänulik oma pikaajalisele treenerile Aivar Priidelile, kelle käe all ma kuueaastasena jalgpallitreeningutega alustasin ning duubelmeeskonna juhendajatele, kes aitasid mul nii kaugele jõuda. Järgmisteks sihtideks on regulaarne mängimine FCI Levadia esindusmeeskonnas ning seeläbi Eesti koondisesse jõudmine. Oleks tore kui ühel päeval avaneks võimalus end tugevas välisliigas proovile panna,” sõnas Lipp.

 

FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner