AMETLIK: FCI Levadia – JK Narva Transi kohtumine peetakse lõpuni oktoobri alguses!

14. septembril alustatud kohtumine JK Narva Transi vastu mängitakse lõpuni 2. oktoobril. Mängu avavile kõlab kell 18:00 A. Le Coq Arenal!

Tugeva vihmasaju tõttu katkestatud Premium liiga 27. vooru kohtumine mängitakse lõpuni 2. oktoobril. Avavile kõlamisel mängitakse edasi hetkest, mil kohtumine laupäeval peatati ehk kellal hakkab tiksuma teine poolaeg alates minutitest 48:22. Kohtumise jooksul saadud hoiatused ja tehtud vahetused lähevad arvesse. Alustatakse samade koosseisudega, kes viimati platsil kolme punkti eest võitlesid. Mängu teenindab sama kohtunikebrigaad Joonas Jaanovitsi eestvedamisel.

Ootame staadionile kõiki, kes algselt seda vaatama olid tulnud ning samuti kutsume kõiki, kel huvi näha, kuidas selliselt peetav kohtumine lõpuni mängitakse. Sissepääs on kõigile tasuta!