Search Results for:

Esindusmeeskond
14.06.2024
FCI Levadia jätkab Premium liiga mängudega 16. juunil kodus Tammeka vastu

FCI Levadia jätkab kodumaise Premium liiga mängudega, kui 16. juunil võõrustatakse kell 12:00 Tartu JK Tammekat. Tegemist on Premium liiga 15. vooruga. Edukas juunikuine koondisepaus on läbi ning nüüd jätkub Eesti vutt Premium liiga lainel ning hakkab ka UEFA EURO 2024, mille tõttu on väikesed muudatused ka meie koduses liigas. Nimelt algab pühapäevane kodumäng kell FCI Levadia jätkab Premium liiga mängudega 16. juunil kodus Tammeka vastu

Arhiiv
12.06.2024
Vallner tõrjus 2 penaltit ning Eesti võitis Balti turniiri!

Eesti A-koondis kohtus 11. juunil võõrsil Leeduga, kus mängiti Balti turniiri finaali. A-koondise peatreener Jürgen Henn kutsus koondisesse 5 Rohesärki, kes kõik andsid oma panuse.  Jürgen Henn kutsus koondisesse viis Levadia mängumeest – puuriluku Karl Andre Vallneri, keskkaitsja ja kapteni Rasmus Peetsoni, äärekaitsjad Edgar Tur ning Michael Schjønning-Larsen ja keskväljamootori Mihkel Ainsalu. Kõik viis mängumeest Vallner tõrjus 2 penaltit ning Eesti võitis Balti turniiri!

UUDISED
10.06.2024
Michael Schjønning-Larsen tegi Eesti A-koondise debüüdi ja Tur lõi oma esimese värava!

Eesti A-koondis kohtus 8. juunil A. Le Coq Arenal Balti turniiri poolfinaalis külalismeeskonna Fääri Saartega. Eesti koondis alistas vastase 4:1 ning Larsen sai debüüdi kirja algkoosseisus.  Tänavusel Balti turniiril osaleb lisaks Baltimaadele ka külalisesineja Fääri Saared, kellega kohtus Eesti koondis. Eesti koondise algkoosseisu kuulus kaks Rohesärki – Mihkel Ainsalu ning Michael Schjønning-Larsen, kes tegi oma Michael Schjønning-Larsen tegi Eesti A-koondise debüüdi ja Tur lõi oma esimese värava!

Kogukond
06.06.2024
HEATEGEVUSLIK 101. TALLINNA DERBI MINU UNISTUSTE PÄEVAGA. “Usume, et unistused teevad imet!”

FCI Levadia korraldab koos Minu Unistuste Päevaga suure heategevusliku 101. Tallinna derbi, kus sihitakse uut Premium liiga mängu publikurekordit. 101. Tallinna derbi toimub 4. juulil kell 19:00 A. Le Coq Arenal. Lisaks heategevusele toimub mängus ka rahvusvahelise jalgpalliturniiri Tallinn Cup avatseremoonia, kus osaleb üle 100 võistkonna, sealhulgas võistkonnad Portugalist, Soomest ja Rootsist. Tallinna derbi 101. HEATEGEVUSLIK 101. TALLINNA DERBI MINU UNISTUSTE PÄEVAGA. “Usume, et unistused teevad imet!”

UUDISED
03.06.2024
Eesti peatreener(id) kutsusid A-koondisesse VIIS Rohesärki

Eesti A-koondise peatreenerid Thomas Häberli, kes lahkub peale Šveitsi mängu, ja Jürgen Henn, kes võtab üle peale Šveitsi mängu, kutsusid koondisesse viis Levadia mängijat. Eesti mängib selles aknas kolm kohtumist. Eesti A-koondist ootab juunikuises koondiseaknas ees kolm kohtumist – sõpruskohtumine 4. juunil Šveitsi vastu ning 8. juunil algab Balti turniir Fääri Saarte vastu, kes on Eesti peatreener(id) kutsusid A-koondisesse VIIS Rohesärki

Esindusmeeskond
31.05.2024
LASTEKAITSEPÄEV: FCI Levadia võõrustab FC Kuressaaret – kõikidele lastele sissepääs tasuta!

FCI Levadia võõrustab lastekaitsepäeval, 1. juunil A. Le Coq Arenal FC Kuressaaret. Kohtumise avavile kõlab kell 19:00 ning piletid on müügil Piletitaskus – kõikidele kuni 18-aastastele (kaasa arvatud) sissepääs tasuta. Rahvusvaheline lastekaitsepäev on 1. juunil tähistatav tähtpäev, millega juhitakse tähelepanu laste kaitsmise tähtsusele. FCI Levadia omalt poolt avab oma kodumängu väravad kõikidele kuni 18-aastastele (kaasa LASTEKAITSEPÄEV: FCI Levadia võõrustab FC Kuressaaret – kõikidele lastele sissepääs tasuta!